Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Megfogdostam ma egy kiállított darabot, a menü és a kezelőfelület tetszik, a virtuális qwerty bill ekkora kijelzőn necces szerintem ha nem nyugiban ülsz valahol akkor számomra használhatatlan.viszont ha átváltom telefonos billre akár buszon vagy máshol is teljesen kezelhető.a görgetőrutin nagyon rendben van, megmondom őszintén alábecsültem ezt a képességét a WM gépeknek, egy az egybe úgy "tekert" mint az iphone. :R
    Kijelző: természetesen egy darab pixelt nem látni, hihetetlenül éles képe van, utoljára ilyet az N90nél tapasztaltam.bámulatos.Érdekes hogy a többi 2.8as qvga kijelzős társainál elsőre nem zavart a felbontás csak kb fél perc használat után láttam hogy ez bizony darabos. és ami fura nem csak darabos, de ott látszik a "csak" 65k szín hátránya is. :F
    A Diamondnál ilyen nem volt.Ami nem tetszett: gondolom nagyon rég be lehetnek ezek ott kapcsolva mert nagyon lassú volt. nem olyan mint az itteni videóban hanem annál is gyengébb de ez nem csoda.Ha a videóban látott sebességet hozza az nekem elég lenne hát még ha a friss ROM javított is rajta...

    Szóval lemondtam pillanatnyilag az Omniáról marad ennek a tesója a Touch Pro. :R

    Kint volt egy Sedna is na az brutál :Y Tényleg egy bálna, hatalmas darab!

Új hozzászólás Aktív témák