Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atman

    csendes tag

    Valóban szimpatikus jószág, de én azért a másik 2 mostanában megjelenő készüléket is csúcskategóriába sorolnám. A Motorola Razr R sem kutya, bár a kedvencem még mindig a nov. 17.-én Samsung Galaxy Nexus (más néven Google Nexus Prime) néven megjelenő jószág. Ezek között fog eldőlni melyik lesz a következő telefonom 2 évig :-) Amelyiket választom az leváltja a jelenlegi IPhone 3GS -emet és valszeg soha többé nem akarok IPhone-t. Jól írta az egyik ilyen témához hozzászóló, hogy Apple = control, Android = freedom.

    A Nexus mellett az szól hogy 4,65 colos a kijelzőle és a Google mindig naprakész szoftverrel fogja ellátni. Nagyon szép a kinézete és jelenleg (és valszeg idén még így is marad) a egyetlen amelyiken a 4.0 Ice cream sandwich fut. Van benne NFC, 2,4 és 5GHz -es a/b/g/n wifi és barometer amely miatt könnyebben talál GPS jelet. Egyenlőre nálam zászlóhajós. De a választás attól fog függni hogy 1 hónap múlva amikor lejár az előfizetésem melyik készüléket fogja számomra kedvező feltételekkel árulni a t-mobil. :-) Ha más nem még mindig ott van a hardverben Nexusnál is erősebb Samsung Galaxy S II amely jelenleg is szerepel a t-mobil palettáján.

  • atman

    csendes tag

    válasz torois83 #73 üzenetére

    Érdekes programfutásoktól az IPhone-t sem kell félteni. Produkált sokszor meghökkentő dolgokat, de mindig betudtam annak, hogy az okos telefonok már lényegében zsebszámítógépek és bármelyik operációs rendszer futtató környezete képes érdekes program futtatási eseményekre. Ez idáig azzal próbált mindenki elrettenteni az android telefonoktól mert akad. Az, hogy ez az alkalmazások befagyását jelentette nem is gondoltam. Azt hittem, hogy a lapozás animációját nem sikerült az apple-től teljesen lemásolni. De a videókat megnézve én fagytam le amikor láttam hogy mennyivel felhasználóbarátabb és effektekben gazdagabb az android felülete mint a 'letisztult' apple-é. Így max. 2 év múlva amikor már az android hibát is meguntam kipróbálok valami 3.-at, de az is lehet hogy nem így lesz és az androidot nekem találták ki. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák