Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lac14

    csendes tag

    Én is írtam a Htc-nek, kicsit hosszúra is sikeredett a levelem!
    Kezd elegem lenni abból hogy egy csomó pénzt ráköltöttem a telefonra és nem képesek pár apróbb hibát kijavítani. Előtte galaxy s-em volt, ott legalább volt rom csere gari vesztés nélkül, de itt......!
    Egyre jobban kíváncsi vagyok az új iphone-ra!

  • lac14

    csendes tag

    válasz waccamár #10142 üzenetére

    Megvan a válasz!
    Dear Beck László,

    Köszönjük érdeklődését HTC One X készülékével kapcsolatban.

    Sajnálattal értesültünk róla, hogy nem elégedett felhasználója a HTC One X telefonnak.

    A lehetséges frissítésekkel kapcsolatban sajnos még nem tudok Önnek konkrét információval szolgálni, arról, hogy mikor lesznek elérhetőek, és milyen javításokat fognak tartalmazni.
    A HTC már izgatottan várja az Android 4.1-es verzió széles körben való elterjedését, és éppen a szoftverfrissítés kiadásának tervezésével van elfoglalva. Kérem kövesse a legfrissebb híreket a weboldalunkon:

    http://www.htc.com/hu/

    Ezen kívül még a Facebook és Twitter hivatalos HTC oldalakon is megtalálja a legfrissebb információkat.

    Megerősíteném, a készülék rootolása a garancia elvesztésével jár.

    Leírásából úgy értelmezem, hogy lassúnak találja a készüléket. Ennek több oka is lehet. Ezek közül az egyik, hogy lehetséges, hogy nincs elég szabad memória, tárhely ahhoz, hogy a telefon megfelelő gyorsasággal működjön. Egy másik lehetőség, hogy valamilyen szoftveres konfliktus van jelen a készülékben az alkalmazások között, mely lassítja a telefont. Ebben az esetben azt tanácsolom, hogy vizsgálja felül, hogy milyen alkalmazásokat töltött le abban az időben, amikor telefonja reakcióideje lecsökkent. Ezen alkalmazásokat eltávolítanám.

  • lac14

    csendes tag

    és a válasz:
    Köszönöm a választ, nagyon segítőkész volt! De itt van egy kis félreértés, én nem lassúnak találom a készüléket, hanem optimalizálatlannak a szoftvert. Hajlamos apróbb "lefagyásokra" teljesen alapállapotban(külső alkalmazások telepítése nélkül) és ezt már többen is jelezték magyar fórumon. Túl sokat gondolkozik,mint mondtam nem valami folyékony a sense oldalainak csúsztatása, illetve oldal váltásnál megakad a mozgó háttérkép. A kamera videózás közben nem tud stabil 25fps-t produkálni, ezt is jelezték többen fórumokon. És ez még csak 1-2 észrevétel, amit más androidos telefonok nem produkálnak! Nem ezt vártam a pénzemért, illetve egy ilyen erős hardvertől, főleg hogy a legtöbb hibát már rég javították az egyedi készítésű szoftverekben! Persze vannak még dolgok amik nem tetszenek, például: mivel én szolgáltatónál vettem a telefont, nem járt beats audio fejhallgató hozzá, viszont az egy vicc hogy egy ilyen rossz minőségü headset van az alap csomagban(HTC 39H00004-02M) egy felső kategóriás telefonnál. Ebbe a dologba már beletörődtem, de ez is elég sokat ronthat egy felhasználó összképén! Remélem érthető a bizalmatlankodásom, kivárom az új szoftvert, de jobban örülnék egy pontosabb dátumnak, hogy mire is számíthatok!

    Gondolom nem én vagyok az első aki leírta nekik ezeket a dolgokat, ideje lenne már h észhez térjenek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák