Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz Kobe #6507 üzenetére

    Ha arra mennék rá hogy önvédelmi eszközt faragjak a tepsimből akkor faszán veszek rá 5cm vastag gumitokot... A cél az a védelem, és a NORMÁLIS kinézet ötvözése volt... Nyilván ez a tok nem 30m-es esésekre lett tervezve ez látszik is rajta, illetve a dobozára írva is van! Az hjogy esetlegesen neked a másrkával vannak szar tapasztalataid cseppet sem érdekel, mert nekem eddig minden jól ment vele! Azt meg had ne kelljen leírnom megint hogy kinek mi köze van hozzá hogy ki honnan vásárol... Vegyed németből, sőt azt se bánom ha Ausztráliából hozatod, én innen vettem, az árárt kifizettem, belinkeltem hogy ha esetleg másnak is tetszik és nem filléres emberke aki inkább hetekig szenved csak hogy ne hogy behatás érje a készülékét az meg tudja venni, és tudjon neki örülni! ;)
    Mellesleg ahonnan rendeltem Szlovák cég, csak van magyar nyalvű honlapja is ;)
    Kell még erről csevegnünk vagy beletörődsz hogy valaki sokat költött szerinted kiegekre? :U Mert őszintén szólva kezdem unni a csevejt... KB olyan szinten mozog az eszmefuttatásod mint amikor anyuka mondja a kisfiának hogy jaj fiam majd kapsz új cipőt, csak még németből meg kell rendelni, addig mennyiél zokniba suliba... Vicc kategória, ami szvsz nem a topik témája!

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák