Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rígel

    őstag

    válasz Davzone #16142 üzenetére

    A módosítás nem jelent feltétlenül + elem beépítését, egyszerűen lehet hogy erősebbre, alaktartóbbra cserélték az elemet. Gondolom SH28.... at akartál írni, ez valóban augusztusi gyártásra utal. Hogy mennyire megbízható ez az információ már más kérdés, mindenesetre az a tény hogy ezen az egy eseten kívül sehol nem merült fel az hogy nem történt meg a hiba javítása, engem kételkedővé tesz. Az is lehet hogy más okra vezethető vissza a kérdéses telefon hibája.

    A felsoroltak közül kizárólag a wi-fi hibát tartom szériahibának, azt javították is.
    A többi sw-es vagy beszállítói hiba, minden ilyen eszköznél előfordul. Pixelhiba, sárgulás szinte minden tipusnál opció.

    Az esetleges "hullámosodással" megfogtad a lényeget:
    "ha itt nem írjátok eszembe nem jutott volna kipróbálni mert normal használat közbe nem jött elő soha"

    Nekem eddig nincsenek rossz tapasztalataim a HOX-szal, volt egy wi-fi hibás példányom, de azt cserélték egy újabbra, aminek semmi baja. Kb. 10 különböző HOX fordult meg a kezemben, egyiknek sem voltak ilyen problémái.
    Azt meg hogy ha a telefon szélét erőlködve nyomom hogy előcsaljak némi elszíneződést, hogy lám-lám ott van, nem tartom hibának, de úgy látom te sem :)
    Más kérdés az érintésre való "szivárványosodás", ilyet többektől hallottam, de élőben a saját szememmel sosem láttam ilyet. Garanciáztatni kell és kész, nem hiszem hogy a gyártási volumenhez képest érzékelhető számú telefont érintene.

    [ Szerkesztve ]

  • nyxor

    aktív tag

    válasz Davzone #16142 üzenetére

    Nekem is van 1 db halott pixelem, szintén feketénél jön ki, de sarokban van szerencsére.

    LG G2

Új hozzászólás Aktív témák