Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsofzsof12

    csendes tag

    válasz hurrikan #10449 üzenetére

    Na igen, erről van szó.
    Válaszolsz valakinek, aki feltöltött egy videót, hogy enyhe nyomásra hullámzik a kjelző.
    Valamint azt állítja, hogy amikor bement megnézni, mind ugyanígy hullámzott.

    Erre jön valaki aki visszaolvasás nélkül odaírja hogy ez normális.
    Mjad nekedtámad mert te ki mered jelnteni hogy nem az. :D

    Majd aztán azt írja hogy csak akkor hullámzik ha püfölöd, amúgy nem.
    Ki beszélt püfölés okozta hullámzásról? :D

    Na mindegy. Inkább nem mondok rá semmit. :D szerintem ne foglalkozz vele :)

    nem több mint egy troll, csak nézd meg az utolsó hozzászólásait melyek erősen építő jelelgűek voltak.

    Sony Xperia T & Xperia acroS! -telefonok, hibák nélkül!

  • BenHans

    addikt

    válasz hurrikan #10449 üzenetére

    Szia hurrikan! :)

    Teljesen igaza van zsofzsof12-nak. Ne húzd fel magad a fölösleges szájtépésen!
    Nekem már bérletem van vodába és e-carebe és a mammut nagy vodájában megmondták hogy bent volt náluk a HTC Magyarországtól egy ember és arról is szó esett, hogy sokan vihetnek vissza One X-et mivel problémák vannak a kijelzőkkel, hogy ne csodálkozzanak, valamint az e-careben is beszéltem egy már több mint 5éve ott dolgozó sráccal és ő is megmondta azt, amit mi is tudunk hogy ez a jelenség a kijelző rétegzésénél elkövetett pontatlanság és illesztési hiba, és ő maga megmondta hogy ami ezt csinálja az szar, és ezt
    idéztem.

    A párommal együtt vettük az enyémet is és az övé valami csoda folytán semmilyen nyomásra
    nem produkál ilyesmit, hál' Istennek.

    Szvsz ha valakit nem zavar az ne foglalkozzon vele, de attól még nem kéne tagadni hogy hiba, és ha ez az enyémmel tovább folytatódik a huza-vona én a fogyvédet is megkeresem sőt még a voda vezérigazgatóját is, (nem lesz nehéz) SGS3 nem kell, ezért ha kell megharcolok egy hibátlan darabért mert ugyan részletre vettem de az m1 hogy 10 hónap múlva 130 vagy most azonnal 130, és nem tehetem meg hogy csak leszarjam mert nincs lehetőségem újat venni ha megjelenik valami más.

    üdv.BenHans

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák