Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Misály #6 üzenetére

    Ha úgy reklmoznák, hogy itt az új ultimate, super-duper-hyper, megagiga Joe Bonamassa fejhallgató, szerinted hányan vennék meg (és akkor ő még egy ismertebb blues előadó)? Aki igényesebb (meg megteheti, bár ez az agyonhypeolt f*s is méregdrága), az úgyse egy ilyen mainstream konzumer vackot vesz magának, aki meg csak divatból veszi, annak meg úgyis mindegy...

    (#11) drosan
    Van egy tippem... Mégpedig az, hogy ugyanolyan vackot, mint a többi HTC-be.

    ------------------------

    Btw kipróbálom majd a Nexusomon ezt a csoda Beats hangzásjavító izét, mert ráhackelték. Az a megérzésem, hogy a Voodoo sound mellé felesleges lesz...

    [ Szerkesztve ]

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz Misály #6 üzenetére

    Nem értem miért hip hop majmozol, biztos azért mert sikeresebb vagy az életben...
    Másrészt pocsék marketinges lennél.

    Shizouoka: gondolom össehasonlítottad majdnem az egész termékskálát, hogy ezt mondod. Ja én igen. Nem éppen arra az eredményre jutottam mint te, de persze attól is függ mit hallgat és min az ember, én a nagyközönséget vettem alapul, mert szerintem az releváns most.

    [ Szerkesztve ]

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Misály #77 üzenetére

    Miért kéne vigyáznom, nem kötöttem beléd. :) Egy szóval nem mondtam, hogy én hűdenagyonprofi vagyok. Sőt, egyáltalán nem vagyok az, nem is akarok profi lenni, de annyit tudok, hogy mi az ami tetszik a fülemnek és mi az, ami nem. A fórumon vannak nagyon hozzáértő emberek, ráadásul nagyon segítőkészek is, ezért nagy respect. :R Viszont azt nem szeretem, ami az előző hozzászólásban volt, hogy ez csak egy humbug, különben is jó az egy kínai vacakról is, agyontömörítve. Nem, nekem nem jó és igen, van különbség telefonok között is ilyen téren. Ha lenne hozzá megfelelő keret, akkor a mostani telefonos, belépő füleses dolog se felelne meg nekem, de azt majd később, ha lesz önálló keresetem. Addig meg kell elégednem ezzel, de hallom a hibákat így is, viszont a jelenlegit már egy tűrhető szintnek fogom fel. :)

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Misály #79 üzenetére

    Jó, ez most nem esett le. :D Viszont a meglátásod helyes, én is pontosan ezért írtam, hogy zenész család sarja vagyok, mégse értek hozzá (egy szóval se mondtam az ellenkezőjét, sőt). Egyrészt ha anyám énektanár és zenét oktat, attól még nekem nem lesz meg az ismeretanyagom ahhoz, hogy szintén ezt tegyem (ugyanígy nem fogok tudni attól hegedülni, hogy ő játszik a hangszerén, vagy nem leszek attól én is zenész, hogy keresztapám egész éjjel játszik a zenekarával). Másrészt az, hogy valaki zenész, az nem jelenti azt, hogy ért a hangosítás/stúdiótechnikához, esetleg "hifista" lenne.

    Görcsölni nem is kell a hangtechnikán, az legyen a szakemberek dolga, de azt továbbra is fenntartom, hogy van különbség a hordozható lejátszók/telefonok világában is. Nyilván aki olyan hangzást vár el tőle, mint amit az általad felhozott rendszer tudott, annál valami nincs rendben, nem is az a cél.

    (#80) Integra

    Nekem 8...

Új hozzászólás Aktív témák