Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Al Capone #1029 üzenetére

    Nagyon szivesen, orulok, ha tudok hasznos infoval segiteni

    Telefoncsere utan elvileg ha mar megvettel valami app-ot, akkor az uj keszulekre altalaban nem kell megvenni (ez feltetelezi ugye azt, hogy mindketton ugyanazt a Google accountot hasznalod), de eltero lincenszelessel szerintem bele lehetne szaladni olyanba, ahol a vasarlas nem csak Google acc-hoz, hanem keszulekhez is van rednelve. Eleg sok vasarolt appom van, ilyennel nagyon nem talalkoztam (meg Legend-re megvettem a CoPilote Live Premiumot UK/ROI mappal, siman at tudtam marketen migralni kesobb Sensation-ra, majd One S-re is)

    Vasarlas: ha a Google acc-odhoz hozza van rendelve egy Visa/Maestro (esetleg Amex?) akkor mind1, hol vasarolod, telefonos Play kliensbol, vagy PC-n bongeszobol. Megvasarlod, es ha van aktiv netkapcsolat (legyen az akar mobilnet, vagy wifi) letolti az alkalmazast a telefonra automatikusan, es telepiti is. Szemely szerint nekem ez rohadtul tetszik (bar arra most hirtelen nem emlekszem, telefonban van-e olyan beallitas, hogy wifi only modban toltse le, nem leszivva az esetlegesen keves adatcsomagot is, talan a Marketben az update over Wi-fi only opcio pont erre valo?)

    Hard resetes kerdesre: mikor alaplapos Sensation-ommal szoptam probaltam soft ill. hard resetet is. Telefon, mikor felallt, bealitottam a google fiokot, meg a wifi kapcsolatot ugy emlekszem, a telepitett programok tobbseget, ha nem mindet default leszinkronizalta

    B.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák