Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz Dr.Anonymus #24 üzenetére

    Elfogadom a véleményed, de mint 2 éves One M7 tulaj kifejteném neked, nekem mi a problémám.
    Engem mint vevőt, potenciális vásárlót nem érdekel hogy a CPU a telefonban miért szar, kinek a hibája, és miért az van benne. Nem érdekel. Én azt látom hogy egy 200+ ezer forint telefon, rohadtul melegszik, amit úgy kompenzáltak hogy levették az órajelét 1,6 Ghz-re hogy ne legyen egy forró fémtepsi a telefonból. Tehát gyakorlatilag van egy zsír új telefon ami 1,6 Ghz-en ketyeg. Na de lépjünk tovább. Kijelzőt nem bántom, őszintén szólva nem is nagyon érdekel, a fekete káva zavar, mert semmi funkciója nincsen ellenben foglalja a helyet. M7-nél volt értelme M8-nál már nem.
    Fényképezőgéppel megint csak az a bajom hogy 200+ ezres telefonról beszélünk, nem az a baj hogy szar, bizonyos dolgokra ez teljesen jó és elég is, nem is vitatom. De akkor legyen a készülék ára 120 ezer forint. Én ebből azt látom mint vásárló, hogy van egy 200+ ezres telefon, amit más gyártó készüléke (ami még olcsóbb is mert már ugye megjelent) simán kenterbe veri.
    Nem lenne gondom ezzel a telefonnal ha nem ennyibe kerülne, mert ez irreálisan drága, nem változtattak semmit úgy hogy radikális, nagy újdonság lenne. Egyszerűen nem éri meg megvenni, mert nincsen miért megvenni. Nincsen érdemi fejlesztés, és leginkább az a bajom, hogy összehasonlítod ugyan ilyen áru készülékekkel és a fémházon kívül nincs ok amire azt mondod ez jobb. Faja dolog a BoomSound de nekem annyit nem ér, hogy csak és kizárólag ezért megvegyem...

Új hozzászólás Aktív témák