Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LilProphet90

    senior tag

    válasz #86973952 #516 üzenetére

    Nincsenek vele eget rengető problémák, szóval nem hiszem, hogy a probléma forrása lenne, ahogy stilo18 fórumtárs is mondta, másik ennyi rammal szerelt készülék nem produkál ilyen szintű újratöltést.

    De fontos hozzátenni, hogy ez szoftveres oldal. Ha jól tudom, megvan határozva a kernelben, hogy mennyi szabad ram alatt kezdjen el bezárogatni alkalmazásokat, annak érdekében, hogy a rendszer számára megfelelő mennyiségű memóriát tudjon fenntartani. Vagy valami ilyesmi. Szóval néha, valamilyen háttérfolyamat akkorára duzzad, hogy azonnal bezárja az appokat. Ilyen dolog állhat a háttérben, de nem vagyok nagy szakértő, szóval bocsánat, ha hülyeségeket mondtam volna.

    Meg még ami érdekes a Droidnál, hogy minél több RAM van a készülékedben, arányosan annál többet foglal le a rendszer. Amikor a félgigaramos telefonomnál átlagban 300 megát zabált, úgy voltam vele, hogy majd egy giga mindenre elég lesz. Na ott már 600-at zabált átlagban. Két gigánál meg már 1.2-1.4-et. Olvastam valahol ennek az okáról, de kicsit így se teljesen korrekt. :F

    [ Szerkesztve ]

    Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

Új hozzászólás Aktív témák