Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz Hobbbyt #40 üzenetére

    Jó,akkor nincs igazam.
    1db S5,3 db S4,vagy féltucat S2-S3,2 db Note2,egy Note1,meg egy Note3,plusz egy Neo,pár darab Nexus Prime,Advance,Galaxy Mega,ésatöbbi után nyilván képtelen vagyok objektíven szemlélni a Samsung röppályáját.
    Sajnos nem tudom hogy lehet belinkelni az archivált hirdetéseimet,(plusz a Vatera/OLX,Expressz hirdetéseket) ahol láthatnád nem a levegőbe beszélek,és mindezeket a készülékeket nemcsak adtam vettem,de használtam is,így a véleményem nem szimpla haterkedés.

    -Trágya anyaghasználat,csapnivaló tartósság,pld S3-Note1-2 kerete,S4 hátlapja,kihulló betük,stb.
    -Hardveresen kielégíthetetlen mókusvakító feature-okkal teletömött TW,emiatt mikrolagok a Note 3-nál is.
    -Értékvesztés,a csúcsmodellek árban pariban vannak az Apple termékeivel,mégis nézd meg mennyibe kerül egy egy éves i5,és mennyi egy S4,vagy Note2.
    -Gusztustalan TW,az S5 felülete valami ordenáré módon lett elkúrva,talán az iOs7 vetekszik még vele,de az legalább fémből van.

    Én örülnék neki a legjobban ha a Samsung felnőne a prémiumkategóriához,nemcsak árban,de anyaghasználatban,innovációban is.
    Az S5 premierje előtt komolyan hittem benne hogy most valami nagyot alkotnak,de ugye ha ennyivel is jól lehet lakatni a népet,akkor minek erőltessék meg magukat? :F
    Az meg ugye külön vicces,amikor a juzer megveszi a csillióba kerülő csúcsvasat,és bízik benne,na most legalább egy évre ez a TOP,aztán a Samsung közli,bocsi,3 hónap múlva jön az S5 prémium edisön,emelt órajel,fém burkolat,stb,az S5 meg fejjel előre beleáll a gránitba...

    [ Szerkesztve ]

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Hobbbyt #55 üzenetére

    ha csak annyi lenne, akkor pont forditva lenne, az M8-ban lenne a nagy megapixel, aztan csinalnanak valami kamu verziot az ultrapixelnek is. Nem, ok komolyan hisznek benne. Nem is lenne rossz amugy, 8 megapixelen mondjuk.

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák