Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lennier

    tag

    válasz manchester85 #35 üzenetére

    Én úgy tudtam, hogy az iPhone-t csak az ikon csomaggal lehet kérni, ha meg roamingból jön össze a magas számlája az ennél is ugyan úgy meglesz a 18 eFt körüli előfizetési díjon felül.
    Egyébként abban szerintem is teljesen igazad van, hogy a Pannon-nál meg a Vodánál is lehetnének ilyen nagyobb csomagok, amikhez nagyobb a készüléktámogatás... csak hát akkor jön be a képbe az amit az előző hsz-ben írtam...

  • Lall

    veterán

    válasz manchester85 #35 üzenetére

    Példának én is a Médiamánia díjcsomagokat akartam felhozni. iPhone tényleg szépen be van árazva vele. Ugyan így kellene a többi szolgáltatónak is a többi okostelefonját (köztük a T-Mobil-nak is nem sak az IPhone-t). Ez lenne a normális, reális.

    Lennier:
    Cégemnek ~300.000 a havi telefonszámlája ebből az enyém 25.000. Pannonnál vagyunk, percdíjban egész jó kedvezményt kaptunk már, de ugyan ezt várnám a készülékekre is. Ez lenne a minimum, ha már évek óta ennyi forgalmat produkálok. Nem mondom, hogy Kis Pistának aki az utcáról bemegy ugyan ezt adják és bízzanak benne elsőre, de egy régi, jó ügyfélnek ez a kiváltság kijárna. Erre amikor készüléket veszek néha odadobnak egy 5000 Ft-os Bónusz szarságot. Köszi.:) De tudom, hogy egyik szolgáltató sem jobb és ad többet (készülék vásárlásban) ezért nem váltok. Most pl. megvehető (korlátozott darabszámban) a Motorola Milestone 100.000-ért. Vicc kategória.

    [ Szerkesztve ]

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Új hozzászólás Aktív témák