Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lall

    veterán

    Hálistennek drágán adja a Yodafone, így nem esik a független készülékem ára sem olyan nagyot. Tudom, majd fog... :)

    Az 50k lenne a reális 2 év hűséggel.

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

  • Lall

    veterán

    válasz Lennier #29 üzenetére

    "Idehaza egy átlag előfizetéses ügyfél jó ha beszél 5000 Ft-ot (amiből a profit jóval kevesebb) akkor abból hogyan finanszírozzák meg a 60 eFt-os készüléktámogatást amit szeretnétek?"

    Igez, de he nem haragszol nem sajnálom egyik szolgáltatót sem.

    Pl.
    "2009-ben a nehéz piaci körülmények ellenére a Pannon EBITDA szinten 73,4 milliárd forint nyereséget ért el"

    Ha a szolgáltatók csomagokhoz kötnék pl. min. 15000 Ft havidíj ami lebeszélhető és amúgy is alá írsz 2 évet (15000x24=360.000), akkor a 80000-nél kevesebbet várnék. Úgy sem a 17 éveseket célozzák meg ezekkel a telefonokkal. Nekem pl. ha azt mondaná egy szolgáltató, hogy 25-öt fizess havonta és kapod 30-ért biztos belemennék, mert átlag ennyi a számlám. A baj az, hogy ezek a választható opciók nem is léteznek (sajnos).

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

  • Lall

    veterán

    válasz manchester85 #35 üzenetére

    Példának én is a Médiamánia díjcsomagokat akartam felhozni. iPhone tényleg szépen be van árazva vele. Ugyan így kellene a többi szolgáltatónak is a többi okostelefonját (köztük a T-Mobil-nak is nem sak az IPhone-t). Ez lenne a normális, reális.

    Lennier:
    Cégemnek ~300.000 a havi telefonszámlája ebből az enyém 25.000. Pannonnál vagyunk, percdíjban egész jó kedvezményt kaptunk már, de ugyan ezt várnám a készülékekre is. Ez lenne a minimum, ha már évek óta ennyi forgalmat produkálok. Nem mondom, hogy Kis Pistának aki az utcáról bemegy ugyan ezt adják és bízzanak benne elsőre, de egy régi, jó ügyfélnek ez a kiváltság kijárna. Erre amikor készüléket veszek néha odadobnak egy 5000 Ft-os Bónusz szarságot. Köszi.:) De tudom, hogy egyik szolgáltató sem jobb és ad többet (készülék vásárlásban) ezért nem váltok. Most pl. megvehető (korlátozott darabszámban) a Motorola Milestone 100.000-ért. Vicc kategória.

    [ Szerkesztve ]

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Új hozzászólás Aktív témák