Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Lennier #32 üzenetére

    "Ha 25 eFt a számlád havonta egy SIM-en, akkor nem tudom elképzelni, hogy a szolgáltatód a hűségszerződésed lejártakor nem keres meg téged egy nagyon jó készülékajánlattal."

    Apámnak a havi számlája megközelíti ezt az összeget, és mivel gyakran megy külföldre, van, hogy meg is haladja. Nem nagyon ért a dolgokhoz, külföldről küldözget mms-eket, azt se tudja, mennyi a percdíja, pár hónapja még rock n roll díjcsomagban volt, ami évek óta kiment díjcsomag, horrorisztikus percdíjjal. Én intéztem el neki, hogy kerüljön már át 400 plusba. A napokban felhívták, én vettem át a beszélgetést a vodás ügyintézővel, aki közölte, hogy kiemelt vip tag, így évente vehet új mobilt top kategóriás áron. Mondom a csajnak, hogy ez nagyon kevés, mert a top kategóriás ár némelyik készüléknél meghaladja a kártyafüggetlen árat. Semmilyen más kedvezményről nem esett szó, úgyhogy abban maradtunk, hogy ennyiért semmilyen mobil nem kell, hűséget nem írunk alá, és ha nem változik a helyzet, jövőre irány a T, és médiamánia L, vszeg iPhone-nal. :K

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák