Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Lennier #29 üzenetére

    Tenksz, végre egy értelmes komment. Bónusz fraud ráta, amit már máshol kifejtettem.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Lall

    veterán

    válasz Lennier #29 üzenetére

    "Idehaza egy átlag előfizetéses ügyfél jó ha beszél 5000 Ft-ot (amiből a profit jóval kevesebb) akkor abból hogyan finanszírozzák meg a 60 eFt-os készüléktámogatást amit szeretnétek?"

    Igez, de he nem haragszol nem sajnálom egyik szolgáltatót sem.

    Pl.
    "2009-ben a nehéz piaci körülmények ellenére a Pannon EBITDA szinten 73,4 milliárd forint nyereséget ért el"

    Ha a szolgáltatók csomagokhoz kötnék pl. min. 15000 Ft havidíj ami lebeszélhető és amúgy is alá írsz 2 évet (15000x24=360.000), akkor a 80000-nél kevesebbet várnék. Úgy sem a 17 éveseket célozzák meg ezekkel a telefonokkal. Nekem pl. ha azt mondaná egy szolgáltató, hogy 25-öt fizess havonta és kapod 30-ért biztos belemennék, mert átlag ennyi a számlám. A baj az, hogy ezek a választható opciók nem is léteznek (sajnos).

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

  • manchester85

    addikt

    válasz Lennier #29 üzenetére

    A másik két mobilszolgáltató is ugyanezt az árképzést használja, szóval nem tudom miért pont a Vodának lesz majd emiatt nagyon rossz..."

    Akkor javaslom a Médiamánia csomagokhoz tartozó árlisták tanulmányozását, különösen az iPhone árlisták esetén. A legend illetve maguk az androidos HTC-k meg kifejezetten ennek a célcsoportnak szólnak. Valamint az ikon díjcsomagok árlistáját, ami ugyan csak iPhone-nal köthető, de hát kit érdekel, ha valaki pont azt akar. :U

    "A dolog hátterében egyébként az van, hogy pl az osztákoknál meg az angoloknál jóval nagyobb a mobilköltés, amiből a készülék árát meg tudják finanszírozni."

    Miféle mobilköltés? Ha hűséget kötsz egy csomagra, akkor annyit minimum elköltesz. Ez itthon nem így van? Azért egy 11 ezres vagy egy 16 ezres csomag nyugati szemmel nézve is szép summa. Egy itthoni 16 ezres csomag (Médiamánia XL) nem vetekszik árban a nyugati csomagokkal? Akkor miből következtetsz arra, hogy itthon nincs mobilköltés? Aki megköti, annak van, egyénileg kell nézni mindent. :U

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák