Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz eeXaa #87 üzenetére

    ok... értem... ezek... szerint... hatalmas... szünetek... vannak... a... gondolataid(?)... között...
    Így... jobban... belegondolva... valszeg... jobb... is... így... :DDD

    Jah, és ez már offense: Hogy lehet valaki akkora barom, hogy kiad ennyi pénzt egy telefonért, 3 nap garanciával?! :W :DDD

    Húúúú ember, hát te nem vagy semmi, szerintem se vegyél többet HTC-t, mindenkinek jobb lesz úgy.

    Ja, és csak úgy FYI szinten: Tudomásom szerint jelenleg magyarországon NINCS olyan, hogy új készülékre 3 nap a garancia, és a továbbiért havi 2000ft-ot kell fizetni. Pláne, hogy előfizuval vetted -> valamelyik szolgáltatónál -> kettő, de minimum egy év garancia van a telefonon. Lehet, hogy az eladó azért mondta ezt neked, mert kapásból látta, hogy ez egy barom, ezt jobb így lerázni, és nem jön vissza legalább minden baromsággal.

    És még egy dolog. Arra, hogy gyári hibás, ezt reagálni:
    "..haha.. akkor dobom a kukába,... ennyit ér... :K"
    Ráadásul büszkén, az nagyon-nagyon primitív, egybites gondolkodásra utal, szerintem nézz magadba, mielőtt írsz, olvasd el és értelmezd, mire válaszolsz, mert így, ebben a formában jelenleg egy kutya által megrágott & lehugyozott kerti szék lába többet ad a fórumhoz, mint mélyentisztelt személyed.
    Písz :U

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák