Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petymeg2033

    tag

    Igazából csak papagájkodni tudom az előttem szólók mondandóit...

    A gyorsaság dicsérete nekem annyira nem jött át. Amit valaki itt írt előttem, hogy "Ki lehet-e kapcsolni az animációkat?", nekem is eszembe jutott. Mert az oké, hogy milyen "szmút" az érzés, de ez hosszú távon engem pl baromira idegesítene, hogy minden egyes alkalommal végig kell várni azt az 1-2 mp-es animációt, amíg bejönnek a kívánt adatok. Ez nekem nem gyorsaság, hanem parasztvakítás...

    A másik fele pedig az, hogy ezzel az árral a vásárló, aki általában talán topmenedzser (tehát villantani kell a telefon, mert ő megteheti) vagy telefon-fanatikus (aki mondjuk nem vesz ilyen telefont, csak ha tájékozatlan, vagy fejleszteni akar), elvárná, hogy kompromisszumok nélküli csúcstechnológiát kapjon. Erre ez a készülék tipikusan olyan, hogy ha villogni akar vele valaki a tárgyalóban, akkor tucatnyi fele ennyibe kerülő készüléket mutatnak majd a kollégák, amik adott fícsörökben a földbe döngölik szegényt.
    Az a hátlap hézag pl annyira hiteltelenné teszi az egészet. Tényleg mindegyik ilyen, vagy kaptatok egy sokat tesztelt (vagy csak simán selejtes) példányt? Mondjuk egyik sem szerencsés, mert ennyiért már vagy bírja legalább egy évig a nyüstölést látható sérülés nélkül, vagy kapjon olyan minőség-ellenőrzést, hogy ne kerülhessen ki a gyárkapun ilyen példány.

  • petymeg2033

    tag

    válasz moonman #52 üzenetére

    Ez is igaz.

    A fő érv a villogásnál úgyis az árcímke. Az meg jelen esetben kb mindent visz.

    Más:
    Az akkuidő valóban egy szép teljesítmény ekkora kijelzőnél. Kb fél-1 napra számítottam, erre a stabil 2 nap elég meggyőző optimalizálást sejtet.

Új hozzászólás Aktív témák