Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz bzoley #3127 üzenetére

    Hát ja, nekem csak az szólt, az update ellen, hogy a gpst elég gyakran kellett használjam bent most a városban.

    Igy olvasgattam csak, aztán több helyen merült fel, hogy mivel nincs hozzá új spl, így akadnak gondok. Mégpedig az elég necces, ha ilyen 40mb szabad memóriád van.. nyitok egy igot, meg megy a háttérbe még pár progi és vége az egésznek.
    Mint Djneo is irta, hogy cameránál hányszor jött ki nála az, hogy out of memory... Necces..

    Ami viszont idegesitő, hogy tényleg itt van a fasza új ROM, 576 memóval és nem tudom használni.. az már a másik, hogy a hspl készítői kurvra rég óta nem loggoltak..

    Gondolom ha HSPL-lel ment fel a 3.14 akkor gyanitom, az spl-ed is max 2.08 hspl lesz. Amit le tudsz szedni.. szóval marad a jó öreg 1.66. Amivel már épp kezdek megbarátkozni, van 2way incall recorder fasza hangerő/minőségben. )

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák