Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • A gépház modding sötét oldala.

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban? Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauddip

    aktív tag

    válasz Lasy #10290 üzenetére

    Szerintem elég lenne úgy csinálnod, h a SWAP partíció 256Mb-os legyen, valamint a Recovery 150M és a system pedig 10M cache-es, így nekem mindegyik rom tökélesen fut, több esetben 220-270mb szabad memóriával.
    Első sorban szerintem próbáld meg egy másik gépen (családban/havernál), ne ugyanazon, mint eddig, valamint a vírusírtót kezdésként lődd ki. Task29, majd magldr és recovry. (Ha clk-s vagy, ebben az esetben is ajánlom, h először magldr-t használj, mivel az mégse grafikus felületen dolgozik.)
    Ha így se megy, esetleg egy másik memóriakártyával próbálkoznék, mert hasonló eset történt velem egy pár hónapja, mikor vettem egy új memkártyát, az istenért sem akart semmit csinálni, igaz, az már a telepítés résznél volt, semmi köze a magldr-hez.
    Ha esetleg ez se menne, próbálj meg egy régebbi verziószámú hd2 toolkitet, esetleg simán egy recovery-t egy másik rom honlapjáról leszedni (Dorimanx,Energy Rom, MyMiui, TeamBlueDroid). Viszont ha ezek se mennek már végképp, akkor lehet valami hardver hiba lesz, és tönkrement a telefonod sajnos.

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

Új hozzászólás Aktív témák