Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Stunts666 #240 üzenetére

    Nem tudom, ki állítana olyat, hogy az iPad-je mindent tud, eleve nonszensz hazudozni erről, másrészt meg soha, senkinek nem szabad azt mondani a mai világban, hogy mindent meg tudok csinálni. Főnöknek főleg nem :D

    Másrészt nem értem, miért ez az Idiocracy duma, jól hangzik, de egy átlag tablet továbbra is pont annyit tud, ami egy átlag júzernek bőven elég. Ha nem tetszik Pityukának, hogy nincs natív mini HDMI az iPad-en, vesz mást, ha nem tetszik Zsótikának, hogy Androidra nincsenek multitouch-ra kihegyezett zenélős appok, akkor ő meg pont iPad-et vesz. Nem értem, van választási lehetőség, nem úgy van, mint anno a trabinál, hogy nesze, ez AZ autó, más nincs, de erre is várj két évet, míg megkapod.

    Mellesleg nemtom, mi ez a Photoshop mánia, komolyan ez hiányzik, és mindig olyanoknál, akik sokallják az átlag tablet árakat? Legyen 100 dollár a tablet, de futtassa a PS-t... minek? A tábla árának ötszöröse a program ára, biztos ez kell...

  • Everman

    addikt

    válasz Stunts666 #240 üzenetére

    "Egyszer csak eltűnik a PDF olvasás is az elvárások közül és egy "csak böngészésre alkalmas" tabletet adnak el ugyanilyen áron. Ez vezet az emberek elkorcsosulásához, meghülyítéséhez. Erről egy film is készült (Idiocracy - Hülyék Paradicsoma), mely bemutatja az elénk táruló jövőt."

    Vagy csak a vásárlók jelentős részének semmi szüksége egy teljes funkcionalitású eszközre, mert nem akarnak CAD-ezni, DTP-zni, adatbázist kezelni, elég nekik a netezés, olvasgatás és a különböző szociális hálók használata. Viszont ezeket a lehető legkevesebb kompromisszum árán szeretnék megtenni.
    Nem akarnak zajos, melegedő, gyenge kijelzőjű, 2-3 órát működő notebookot, hanem sokkal kényelmesebb nekik egy tablet, ami lényegesen természetesebb használatot nyújt (tudod egy tabletet pont úgy fogsz és olvasol, mint egy könyvet, ez meg már évezredek óta elfogadottabb mód, mint a notebook fölé görnyedés).

    Én inkább idiótának tartok valakit, aki megvesz egy bivaly gépet, amit gyakorlatilag soha nem használ ki.

Új hozzászólás Aktív témák