Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stunts666

    őstag

    válasz David75 #209 üzenetére

    Én arra gondoltam, hogy ha unatkozás közben valami eszembe jut, akkor megoldom (pl.: photoshop). Ha csak annyi kompromisszumot kellene kötnöm, hogy lemondjak a Bad Company 2-ről, akkor mennék is és vennék egy tabletet. De amíg egy 140ezres kütyü nem hozza az tőle elvárható minimumot (csak játékra, olvasásra és böngészésre jó), addig nem érdekel a dolog és megmarad az asztali.

    Nem hiába akarják kihozni a 100 dolláros tabletet. Miért is? Mert annyiból is megoldható a mai elvárt szint. PDF olvasás és böngészés. Ezáltal egyre jobban lefogják húzni az embereket. Egyszer csak eltűnik a PDF olvasás is az elvárások közül és egy "csak böngészésre alkalmas" tabletet adnak el ugyanilyen áron. Ez vezet az emberek elkorcsosulásához, meghülyítéséhez. Erről egy film is készült (Idiocracy - Hülyék Paradicsoma), mely bemutatja az elénk táruló jövőt.

    #210 Én is csináltam akkora képet, hogy egy 2,4-es Athlonon 2 giga rammal 20 percig tartott a kép megnyitása aminek formátuma PSD volt. Ennek a képnek a felbontása kb 25000x1800 volt. Viszont egy 1600x1200-as kép photoshoppolásához elegendő lenne egy 1,6-os proci 2-3 giga RAM-al.

    Ui.: Meséld el azt a helyzetet mikor hirtelen photoshoppolni kellene egy olyan haver elött akinek beállítottad annak idején hogy az ipad mindent tud és istenkirály és szól hogy te nagyon fontos lenne hogy ezt hirtelen retusáld nekem..... :D

Új hozzászólás Aktív témák