Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    válasz monti0222w #25 üzenetére

    Ugyan az a rom van fent nekem is, mint Keldor-nak, tényleg nagyon fasza, mintha új szoftveres teló lenne.. Hangerő nekem itt sem volt elég, volume+-al tökéletes. A Beats Audioval meg még a sima fülessel is elég jól szólnak a zenék!!

    S e t h:
    200-300 mb szabad ramod vagy romod van? :DDD
    Örülök, hogy bevált neked a gyári, viszont számomra hihetetlen ennyi ram a gyárinál. Megnéznék egy képernyőmentést, hogy mik futnak a háttérben neked.

    iBlast:
    alap állapotban nekem sem volt semmi bajom a gyárival. Nem is ezért raktam fel főzöttet, mert durván használom a telót. Csak a fényképezőprogi miatt csináltam, hogy normális képeket tudjak lőni. Felraktam és leesett az állam a végeredménytől, no nem a kamerától, hanem az egész rendszertől. Figy, ha most meg vagy elégedve a gyárival és felraksz egy tuningolt verziót, akkor azt mondod, hogy ez tényleg jobb, praktikusabb dolgok vannak benne.
    És semmi kókányolás, gyári kernel, gyári sense 3.5, gyári 2.3.5 android és ezekbe van belepiszkálva, hogy jobb legyen. Sőt nem is belepiszkálva van, hanem OPTIMALIZÁLVA.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák