Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pulguinha

    aktív tag

    válasz erahurka #617 üzenetére

    Köszönöm az infókat:)
    A teszt telók strapáltságának tudható be hogy alig érzékel vagy sajnos ilyenre alkották??? Bár ha egy hét után se így leamortizálják őket azért az elgondolkodtató....
    Esetleg valaki akinek saját van a birtokában? :)

    A füles nem annyira szimpi megoldás:
    1. plusz kiadás
    2. hívásközben/zenehallgatás közben csak azért hogy tudjak állítani hangerőt, nem szeretnék fülest dugdosni bele
    3. nem egy 1000 Ft teló

    OFF:
    Azt még elnézném, hogy szerencsétlen az elhelyezés és a kialakítás (ez részemről a kikapcs gombra is igaz), bár szerintem egy cég nem engedhet meg magának ilyet, ha azt mondja magáról, hogy az élre akar törni, de ez mindegy, személyes vélemény.
    De hogy konkrétan azt se bírjam eldönteni, hogy benyomtam, vagy nem nyomtam a gombot, és mint egy idióta nyomkodjam teli erőből, mert azért érzékeli, már amikor, na azt egy 1000 Ft-os telónak nézem csak el:)
    De remélem tévedek.

    OFF2:
    Az Alléeban már a kamera körüli ovális rész be is volt nyomódva...:-s Ez a minőséggel kapcsolatban két szempontból is elgondolkodtatott.
    1. Vajon mitől sérült meg ennyire? (Vki megkínozta vagy nem igazán strapabíró)
    2. Így is szuppper képeket csinált, vagyis meg se kottyant neki a burkolati sérülés:)

Új hozzászólás Aktív témák