Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huh87

    tag

    Sziasztok!

    Egy hetes tapasztalat megosztás:
    - Ha valakinek bizonyos időközönként leválasztja a memóriakártyát és több típussal is ugyanaz az eredmény, ne rohanjon egyből javíttatni, hogy kontakthiba. Minimum class4 sebességosztályú kártyával próbálja meg. Biztonság kedvéért class6 ajánlott. A HTC a hivatalos kiegészítő boltjában Sandisk márkát ajánl.
    - Melegedés: töltés közben, mobilinternettel a háttérben, Angry Birds Star Wars-szal játszottam. 45fok fölé ment az akksi, piros-zöld villogás. A proci nem tudom hány fokos lehetett, de a kijelző is kellesen meleg volt.
    - Akksi: nálam még nem bírta 24óránál tovább. Igaz nyúzom is rendesen. Widget: AKKU HD.
    - RAM: fejtörést okoz, hogy állandóan a 2/3-a foglalt. Feladatkezelőben sikerül egy-két programot letiltani, de mégsem az igazi. Van a marketen játékáruházban egy rakat applikáció a megoldásra.
    - Fólia: nekem kell, mert a készülék érzékenységét nehezen szokom. Tok nyárra, zsebhordás miatt. ÍBÉJ-en még postaköltséggel is felébe kerül, mint itthon. Még nem érkeztek meg.Autós tartó univerzális a szellőzőrostélyra. Egyedül övre tehető tartót nem találtam még. Nagy a választék, de két kritérium kell nekem: bőrből legyen és ne mágneses rögzítéssel zárodjon. Ha valaki tudna ilyet, megköszönöm.
    - A telefon mérete megegyezik a Desire V-vel, így szerencsére jól kereshetők tartozékok.
    - Telefonálás: hallok egy apró zörejhez hasonló valamit, de ez szerintem a szolgáltatás és a vonal velejárója.
    - GPS: gyorsan talál, még menet közben is műholdakat. Gugli navigáció még béta verzió, mobilnettel kiegészítve frankó.
    - Internet: gyári böngésző és chrome nem jön be. Opera mobile jobban megfelel az igényeimnek.
    - Kamera. gyors én meg lassú. Átlagos felhasználó vagyok, teljesen rendben van.
    - Zene: fülest nem próbáltam, hangszóró teljesen rendben van.
    - Videó: ajánlom az MX playert, olyan mint a VLC. Eddig csak 576p-s filmet próbáltam, az oké volt.
    És semmi többet nem tudok elmondani. Árpád jómunkásember. A nővérével, a Malvinnal...

    "Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

Új hozzászólás Aktív témák