Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz RicoRR #269 üzenetére

    Az OS nem fogja tudni felturbózni a fotós részt, az egyébként nem olyan rossz. Időközben olyan oldalt is találtam, ahol kimondottan a fotós részét emelik ki, mint pozitívumot. A teszt nagyon jónak találta a telefont. (németes' vagyok). De a teszt utáni bejegyzésekben a szerkesztők viszont néha pont egy másik telefont ajánlanak annak aki azt meg tudja venni.
    (direkt nem írom le, hogy melyiket... mert nem az lényeg), hiába rosszabb annak pl. az üzemideje.
    A lényeg, hogy ha szögletesebb lenne, nem ilyen samsungos unisex... azaz ha akarom nőies, ha akarom férfias, akkor már rohannék is megvenni. Így meg csak dilemmázok, pedig ez egy jó teló. Ár/érték arányban pedig a legjobbak között van. Az S4Play-es procija (hiába a legkisebb S4) pedig hozza a szintetikus tesztek szerintem többi 2magos erejét.
    Egy kép a szintetikus teljesítményről... összemérve hasonlókkal és nem hasonlókkal. Szerintem korrekt.

    A videó 480p-je sem lenne annyira gond, ha legalább nem az NTSC-s, hanem a PAL DVD szabványnak megfelelne (720x576)... akkor az már egy HD-s TV-n is normális kép lenne... a kábelTV-k mind a mai napig 576-ban adják az SD tartalmat... azaz a csatornák 80-90%-át. Azt a TV-k könnyen kirakják 720-ra vagy 1080-ra és normálisan néz ki. A JB ezen sem fog segíteni... sőt hiába zseniálisak a HTC mérnökei az optimalizálásnál... a felhasználói élmény valszeg meg fogja sínyleni, ha JB kerül rá. Nem hiába csak 1GB-ban gondolkodnak, ha JB-ről van szó, kizárva az 512MB-ot.

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák