Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gomsadi#

    tag

    válasz gomsadi# #2011 üzenetére

    Rohadtul nem passzol más... megnéztem a flottát újra, Google(Samsung) Nexus S, Apple iPhone 4 és ez...
    Nexus S túl műanyag, pont ezért akarnék desire s-t, mert hideg fémet akarok! Az iPhone csak és kizárólag akkor, ha azt erhetem el. Agusztus 15.-ig van időm gondolkodni........

    Have a Lot of Fun!!

  • bmarton7

    csendes tag

    válasz gomsadi# #2011 üzenetére

    azt vedd azért figyelembe hogy, a legnagyobb mobilos oldal egyik fórumát nézed, nem nyalni akarok, nem azért mondom hanem hogyha valami kérdésed merülne fel beírod a google-be a telefon típusát egyből ott van a mobilarénás cikk a fizetős reklámok után. nyilván ide jár mindenki panaszkodni mert ide a legkönnyebb találni és itt a legvalószínűbb hogy választ is kapsz. nekem használtan van kb 1 hete, semmilyen karc a kijelzőn, bár hozzá tartozik hogy tokban tartom. mikor megvettem nyomtam rajta egy resetet hogy gyári legyen minden és végig nyomogathassam az első bekapcsolásos beállítgatós menüt :D. mikor felállt akkor írta hogy van frissítés ráhagytam telepítse, felrakta, már boldogan nyúltam volna hogy hozzá hogy megadjam a google fiókom adatait mikor kiírt még egy frissítést, ráhagytam. szal kb mikor megvételből haza jöttem kb fél órán át csak nézegettem hogy kapcsol ki be... :D de kb ez volt a legrosszabb élményem vele. ezzel arra akartam kilyukadni hogy én csak a legfrissebb rendszer óta használom. első gps-es műholdkeresésnél kellet várni 2-3 percet mire a "GPS státusz" progival jelet talált de nem segített benne a wifi se meg a mobilnet is le volt kapcsolva. 7végén nyaralni voltam vele a bepített htc-s navinak pár mp kellet csak hogy megmutassa merre is járunk (M0-n 110km/h nál, de ez a google maps ra épül szal cellainfokból gyorsabban számol szerintem), de az igo val is kb 1 perc telt el a bekapcsolás-tol az útvonal mutatásáig hogy előzményekből mazsoláztam elő a címet. többiek szomorúan pakolták el az X8 at meg a galaxy sica-t mert 3 perc műholdkeresési előnnyel is lealázta őket :DD . hardverileg nem igen akasztotta meg eddig semmi pedig én olyan vagyok ha valami nem megy egyből varázsütésre akkor már összevissza nyomkodok mindent hogy mi a baja, pedig mivel ez az első androidos telóm még ismerkedek vele s tele van minden szarral amit innen onnan telepítettem :D olyan hogy gondol eggyet s újraindul még sose volt. kb felesleges rá a task killer. nagyon jó ez a sense felület rajta, hiába nem a legújabb így is sok mindent lehet vele babrálni, bár mivel még nem volt ilyenem nekem minden új :D ezzel szemben öcsém galaxy ace-n a touch wiz már majdnem annyira unalmas mint egy iphone. f@szságnak tartottam ezt a "htc a sense-el adja el a telefonjait" szöveget nem értettem hogy mért ekkora szám hogy más skin van rajta de, hogy tapasztalom már értem. ahogy most elnézem az akku bejáratánál a fedél ha erősen nyomogatom nekem is ad ki hangot ugyan úgy mint bármely más leszedhető hátlapú telefon. de a legegyszerűbb ha élőben nézed meg valahol. én nem bántam meg hogy a 3gs ről erre váltottam. kicsit hosszúra sikeredett de remélem tudtam segíteni a döntésben!

    2 féle vélemény van, az enyém és a helytelen...

Új hozzászólás Aktív témák