Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kridli

    tag

    Amúgy ez az egész hozzáállás kérdése. Van aki élvezi, hogy minden vackot lecserélhet más programokra, valószínűleg egyetemi éveim alatt én is így lettem volna vele, azóta már kevesebb a szabadidőm, és elvárom, hogy ha valamiért kifizetek ennyi pénzt, akkor az működjön, és ne nekem kelljen launcher-eket meg egyéb progikat próbálgatnom meg felrakosgatnom.
    Nekem nincs ahhoz kedvem, hogy próbálgassak száz féle forgalom mérőt, mikor itt is elég nagy vita van abból, hogy melyik jó és melyik nem, ez a telefon dolga lenne, hogy legyen benne egy hiteles app. Vagy ha az exchange-ből nem tud task-ot szinkronizálni akkor vagy elmegyek kalóz irányba, vagy még kifizetek 20$-t egy másik exchange szoftverért? Hát ez szerintem így nem jó. Valószínűleg a többi felsorolt hibát is lehet orvosolni, ha szépen egyessével lecserélek minden egyes HTC szoftvert, de akkor ennyi erővel vehetek bármilyen más márkát, akár sokkal olcsóbbat is, max a kinézete lesz más/gagyibb.
    Én úgy vagyok a programletöltéssel, hogy a plusz funkciókhoz akarok letölteni. Tegnap pl. voltam túrázni, és letöltöttem egy app-ot, ami rögzíti az útvonalat, meg méri a sebességet stb. Nyilván nem várom el, hogy ilyet tudjon egy telefon alapból, nekem kell megkeresnem a megfelelőt és letölteni/megvenni. De ami a telefon alapfunkciója, azt én nem akarom cserélgetni, az működjön megfelelően úgy ahogy a gyártó adja.
    Én részemről befejeztem a vitát, mert nincs is értelme vitázi, aki meg van elégedve a telefonjával az örüljön neki, de azért a másik oldalról is akartam írni picit, nyilván én sem fogok meggyőzni mást, hogy a telefon szar, mint ahogy engem sem fog senki meggyőzni, hogy a telefon jó.

Új hozzászólás Aktív témák