Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atus72

    senior tag

    válasz atus72 #833 üzenetére

    Az alkalmazások közt van egy T-Mobile logós Autostart, ez gondolom másnál is van aki a T-től vette, valamit csak belenyúltak mert nem talál frissítést.
    Kellene egy hard reset-t csinálni és gyári firmware-t feltenni... most keresem hogy ezt hogy kellene csinálni.
    Egyébként rohadtul szaggat a cucc néha, marha idegesítő, nem mindig csinálja, de egyszerűan felfoghatatlan hogy pl amikor app dowlnoad van akkor látványosan szendved a gép és egy futó scrollnál meg megáll... felfoghatatlan hogy egy szaros download nem tud rendesen a háttérben futni...
    Futom a köreimet mert egyelőre amiért váltottam még nem sikerült megcsinálni, nevezetesen hogy a bejövő hívásoknál egy contact több adatát is kiírja, egyelőre az Incoming Call Plus-t próbáltam de az nem csinált semmit, a fizetős változatát meg még nem vettem meg..
    Esetleg valakinek van egyéb javaslata hogy melyik alkalmazás tudhatná a fenti fícsört?
    Annyi kellene hogy a cégnevet vagy oranization kíírja ha van bejövő hívás...
    A másik amit keresek hogy az ikonokat (de CSAK az ikonokat) hogy lehetne lecserélni a Home Screen-en? Van mindenféle home screen skin, de egyik idétlenebb mint a másik, én csak az ikonokat szeretném lecserélni egyméretű (like iphone) ikonokra!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák