Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palibá

    tag

    Kedves Bog:

    Nagyon jó ötlet, nagyon tetszik, hogy a 3. oldalon a kicsomagoló/bemutató videóban végre nem csak zene szól, hanem tényleg összeszedetten, élő szóval is narrálod, kommentálod a történéseket, és megosztod a tudnivalókat, gondolataidat. Ez nagyon tetszik, jó lenne minden írásos tesztbe egy ilyen korrekt bemutatóvideó, mert ugye adásba nem kerülhet be minden tesztelt készülék, de itt néhány percben frankón be van sűrítve a tudnivalók nagy része. :C
    Köszi a tesztet, és még egyszer gratulálok, remélem megtartod/játok ezt a jó "szokásotok" és nem jelent majd nagy problémát minden készüléktesztnél egy ilyen nformatív kis bemutatóvideó összehozása. :R
    Üdv!

    u.i.: Az akku tényleg meglepő számomra is. SIM és WiFi nélkül tapasztalataim szerint normál használatnál 2-3x tovább simán kellene, hogy bírja egy telefon (dobozban pihenve meg még tovább kb. 4-5nap).

    [ Szerkesztve ]

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

  • Palibá

    tag

    válasz Bog #43 üzenetére

    ja, bocsánat, akkor le vagyok maradva. :) Köszönöm a linkeket, azokat nem néztem meg eddig, mert nem annyira érdekeltek mint ez a HTC, és nem gondoltam rá, hogy elindítsam a zenés kicsomagolást :).
    Mindenesetre tökre örülök, ez nagyon jó, és hasznos változás! Így tovább! :)

    [ Szerkesztve ]

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

Új hozzászólás Aktív témák