Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechData

    tag

    válasz Márko88 #32 üzenetére

    Hagyjál békén a Samsunggal...tömegtelefon. Le is cseréltem mert egy kisebb ütődés hatására elkezdet a hátlapról leválni a festék. A Samsungnál pedig kijelentették,hogy garanciában nem cserélhető a hátlap,sőt a garancia is be vonták mivel volt egy enyhe karc a bal alsó sarokban. Nem is beszélve arról,hogy a Samsung ügyfélszolgálatánál arrogánsan viselkedtek és összevissza beszéltek. Amúgy nem volt bajom az S3 mini-vel, csak annyi ,hogy nagyon hamar lemerült egy év használat után. Naponta kétszer és háromszor is is töltenem kellett. Eladtam a francba....Vettem egy HTC ONE-t és még ilyen jó telefonom az életbe nem volt!!! Az akksi simán bírja két napig Wifi non-stop be van kapcsolva és naponta minimum egy órát biztos ,hogy Asphalt 8-at játszok multiplayer-ben. A prémium anyaghasználat nagyon jó érzést add mikor kézbe veszem a készülék. Nekem többet Samsung az életbe nem kell (ott papír vékony műanyag borítást használnak és annyiba van a készülékük mint a HTC-nek)....a HTC meg vett,tényleg egy minőségi készülék az ONE (M7). Nagyon meg vagyok elégedve a telefonommal. A jót meg meg kell fizetni. A Samsung meg eldrágult Koreai sz@r. Ennyi.

    LG G Flex 2 (Titan Silver)

  • TechData

    tag

    válasz Márko88 #48 üzenetére

    Most viccelsz velem? Ezeket a képeket a HTC ONE-nal löttem ,de sajnos le kellett butitanom a képet mert amúgy nem tudtam volna meghirdetni a fényképezőt.:

    [link]

    Az emlitett S3 mini meghirdetve eladásra (természetesen új hátlappal ,amit külön meg kellet vennem):
    [link]

    És olyan makró képeket csinál,hogy el sem akkartam hinni...Szóval nekem te ne!!

    [ Szerkesztve ]

    LG G Flex 2 (Titan Silver)

Új hozzászólás Aktív témák