Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Xaels #40 üzenetére

    A kamera a tesztképek alapján jobb az F6-ban, a kijelzőnek erősebb a fénye (kicsit több a ppi is, de nem számottevő), GG2-es - bár a HTC-nél nem írták, hogy azon van-e védőréteg. Ezen felül ami még lényeges, hogy nem olyan batár nagy, mint ez a 610, meg ahogy te is mondtad, az akksi. A dizájn szól a HTC mellett, meg a BoomSound - már annak, aki ezt ki is használná. A hardver közel azonos erősségű. Ha nagyjából azonos áron lennének egy szolgáltatónál, vagy mondjuk max 5 ezerre lenne drágább a Desire, akkor azt mondanám, hogy oké. A 816 már jobb ajánlat, nem értem, hogy a szolgáltatóknál miért nincs több HTC.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Xaels #42 üzenetére

    Azért azt ne feledd, hogy az F6 Krait magjai egyenként jóval erősebbek a 610 SoC-jében szereplő magoknál, úgyhogy ami nem használja ki a többszálúsítást, nem fog profitálni a 4 magból. A nagyságot én a fizikai méretre értette, 2 tized coll az szinte semmi a kijelzőnél, viszont a HTC 1,5 centivel hosszabb és féllel szélesebb is az LG-nél. Ha esik a 610 ára, szerintem továbbra is az F6 környékére (60-65e kb) kell lemennie, hogy életképes ajánlat legyen.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák