Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz ForRedGlory #140 üzenetére

    Kösz hogy örömöket okoztam neked. Most már jobban alszok

    Bár még mindig nem igazán tudom, hogy ki vagy te, hogy megmond hogy nekik jobban rá kéne állni a marketingre. Hogy nekik középkategóriában kellene telefonokat kiadni. Mikor a cikkben elolvashattad hogy őket "nem érdekli" a marketing, és korábbi cikkben olvashattad hogy maradnak a felső kategóriában (igen szerintük ott vannak, igen szerintem is).
    Ha nekik így jó, és mondjuk már veszteségesek lesznek, nem nyereségesek (mert még azok) de továbbra sem váltanak stratégiát akkor miért is fáj ez neked? Úgy látom te jobban örülnél ha eltűnne a HTC a piacról. Csak azt nem tudom, hogy ha ennyire nem szereted a márkát, akkor minek foglalkozol vele? Képzeld nekem tökéletes, köszönöm jól megvagyok a HTC típusú telefonommal. És következő is HTC lesz, "kár" hogy neked ez nem tetszik.

    Hozzátenném hogy nem egyforma az ízlésünk. Úgy látom neked Samsungod van, akkor vegyél Samsungot, a HTC-t meg hagyd meg nekem (és még sok ezer embernek aki szereti) olyannak AMILYEN MOST! Mert nekem tökéletesen megteszi úgy ahogy van! Én sem akarom Szentbeszédű hozzászólásokkal megváltani a Samsungot, mert nem akarok samsungot se most, se akkor ha aranyból lenne minden telefonja.

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz enginev3.0 #151 üzenetére

    A stílussal lehet vitatkozni, de az egyértelmű, hogy a HTC bajban van. Nekem is HTC-m van, de most tuti nem azt vennék (jól lehet mást se nagyon). A Sensation óta mindig egy lépéssel le vannak maradva. Márpedig ha prémium gyártóról beszélünk, akkor ez nem megengedhető. Most nagyon beharangozták ezt a csuda M7-et. De ha ez a Droid DNA európai változata lesz, akkor elmehetnek megint a sunyiba. Én szurkolok nekik, de csak azért nem fogok HTC-t venni, mert az HTC.

  • GGMPC

    őstag

    válasz enginev3.0 #151 üzenetére

    Nincs igazad!

    Akkor beszel igy valaki (mint RDG), ha:

    -Van HTC-je es csalodott abban amit, de inkabb ahogyan kapott vagy nem kapott!

    -Nincsen neki de szeretne, ha esetleg azokat a hianyossagokat amiket felsorolt - megkapja...

    -Vegul, de nem utolso sorban (es ez nem jellemzo ora), hogy utalja es leszarozni jar ide!

    En is irtam lehuzos kommentet, de nevelo celzattal, mert 1000x komolyabb a brand a szarszungnal - csak sajnos-nem sajnos igencsak megingott a 2-3 evvel ezelotti "piacvezeto" poziciojuk es ez nem mastol van, mint a userek idezojelbe rakott negativ velemenyenek hatasatol!

    Eddig Moto fan voltam (15 evig) de ez a Razr szeria egy vicc es kb. ugy anyazok miatta, hogy egy kivulallo azt hinne, hogy mindig is gyuloltem a Motorola ceg termekeit! (befoltosodo kijelzo szar wifi stb...)
    Pedig nem! Es attol leszel fain ha tudsz iteletet hozni a sajat terfeleden is!

    Aki pedig cegek kihullasat kivanja a mobilvilagtol az nem komplett! (es ezt sem mondhatom RDG-rol)
    Pont azert kell, hogy versenyben maradjon a Nokia, HTC stb... hogy szelesebb legyen a paletta es ne legyen dogunalom illetve elore kikalkulalhato a verseny...

    En iPhone 4-t hasznalok most es ennek ellenere azt mondom, hogy rafer a gizda alma brigadra, hogy valaki a fejukre koppintson es ha ebben a feluletes amde nagy arckepcsarnokkal rendelkezo szarszung lesz a megfejto, akkor legyen az es en tapsolni fogok hozza!

    Kifejezetten udvozlom a HUAWEI mindent alazo termekeit! (foleg ezt a D2-t)

    Egyebkent meg hajra HTC es kapjak ossze magukat, alkossanak es legyen meg a siker is ezaltal!
    :K

    LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

  • enginev3.0

    félisten

    válasz GGMPC #153 üzenetére

    Bármikor megmondom hogy a HTC nem tökéletes, mert sokszor ramaty kamerát raknak a telefonokba, és talán a hangzás sem tökéletes (hangszóró). De nekem mindezek ellenére tökéletesen megfelel, mert más gyártónál ugyan ilyen mértékű csak épp más hibával találkoznék.

    Szerintem az sem komplett, aki csalódott egy márkában, és inkább "anyázik" mint sem hogy váltson másra. Ezek csak telefonok, eszközök, ha nem lennének akkor is ugyan úgy felkelne a nap holnap. És ha xy nem tetszett, akkor még ott van az ABC többi betűje amikből lehet válogatni, nem értem csak azért mert valaki csalódott valamiben, és már rég váltott egy teljesen másikra akkor miért kell továbbra is visszajárni xy-hoz mégegyszer csak azért is belerúgni egyet. Mintha ez lenne a legnagyobb gond az életben, hogy már csak azért is még egyszer megmondom hogy ez milyen szar. Régen Sony e. v630i-m volt, a fülhallgató és töltő kiesett belőle, postásgumival kellett járkálnom, hogy tudjam használni, de valahogy nem érzem azt hogy most ezért szidnom kéne a SE.-t. Oké volt ilyen is, nem volt jó dolog, váltottam, tovább léptem, ennyi vége pont. Valahogy hidegen hagy, hogy én most ezért "idegeskedjek" vagy elvegyem másnak a kedvét a dologtól.
    Egy nem tetsző véleményt meg azt hiszem le lehetne írni normálisan is, főleg úgy hogy abban a véleményben szerepeljen a "SZERINTEM" szó!!!

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz enginev3.0 #151 üzenetére

    Látom megfogtad a lényeget, gratulálok. Akkor ezt meg is beszéltük szerintem :C :R :U

  • Levente17

    tag

    De ha rájöttek akkor miért nem csinálják?????????????? :W
    Ameddig a Note ||-ről és az S3-ról szólnak a reklámok egyfolytában addig a HTC-t nem látom sehol.Csak a Vodafone reklámozta a HTC Desire X-et(?)
    Most van egy HOX-om de nem azért vettem,mert megláttam egy plakáton..Hanem egy ismerősömnek HTC-je van és ő mutatta nekem..
    Úgyhogy ha előbb utóbb nem változtatnak valamin lassan csődbe fognak menni..
    Nem is beszélve a szoftverfrissítésekről..Kb 3 hónapot kellett várnom a 4.1.1-re míg a Samu a Galaxy Advance S-re már nyomatja a 4.1.2..
    Hát inkább nem mondok semmit..

    Egy nőnek 71 dolgot kell tudnia..Főzni, mosni és 69.

Új hozzászólás Aktív témák