Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Morden24 #5 üzenetére

    Vagy csak szimplán a HTC által mostanában gyártott készülékek nem felelnek meg olyan versenyképesen az igényeknek mint pár éve. Sok esetben elavult hardware, újracsomagolás, változatlan ár mellett, miközben a versenytársak kevesebb tapasztalattal, kisebb létszámmal, kevesebb pénzből jobbat, gyorsabbat, olcsóbbat alkotnak, jobb hardware-el. Ilyen a meizu pl anno a telefonjával (gyakorlatilag beégette az egész htc-s bandát, hogy ők tudtak reagálni win oprendszerrel az iphone-ra, a nagy ős wines meg nem), de egyre több htc térségbeli gyár jelentkezik be. E mellett ott a samsung mint erős ellenfél, de lg szintén erősödik, aztán belépett acer, dell stb. Ha van versenytárs akkor komoly gondban van htc az az igazság, mert nem nehéz hozni az ő szintjüket, csak jóval olcsóbban.

    "a HTC-nek meg nincsen közép-, ill. alsókategóriája." A htc-nek VAN középkategóriája. Csak az ára nem azt tükrözi, ilyen volt pl az elf asszem de most is jelentettek be ilyeneket. Ez a kategória náluk a 70 ezret jelenti. Végülis valóban a 140-150eft-os modelljeik árának a fele, qvga kijelzővel, több éves processzorral hasonlókkal, miközben pl egy microsoft zune nvidia tegrával 60 környékén van amoled kijelzővel. (nem telefon, csak pl én a htc az akitől elvártam volna hogy azonnal lecsapjon a tegrára, csalódtam, főleg hogy ha a microsoft kihozza annyiból akkor nekik is ki lehetett volna kétszer annyiból..)

    Nem kell nagy ész, hogy ha így folytatják akkor eltűnnek a piacról. Pl. 60 ezerért fog fizikailag olyan androidos telefon jönni t-mobilehoz valami huawei talán, ami náluk a hero. Idén vagy legkésőbb januárban. Software majd kiderül milyen, de androidnak android. Na mennyi is a hero htc-nél? És htc-nél még csak nem is csökken az ár igazán, inkább nevezzük minimális korrekciónak amit látni lehet egy több hónapos modell új és jelenlegi árának a vizsgálatánál.

    Nekem egy piszok nagy bürokrata, befásult cégnek tűnik most a htc akik fizikailag nem mernek semmi innovációt nyújtani, csak soft oldalról próbálkoznak időnként de van hogy azt sem sikeresen. (lásd meizu újoncként letudta másolni iphone-t, nekik meg tellett egy touch szériára aminek köze nincs hozzá)

    [ Szerkesztve ]

  • David75

    őstag

    válasz Morden24 #5 üzenetére

    Ez egy éven belül meg fog válaszolódni,addig is mindketten csak találgatunk,feltételezünk dolgokat.Ha egy wm rajongó bl-gondol ha nincs a htc akkor lehet hogy jobban rá lett volna kényszerítve az ms az os fejlesztésére mert ha nincs htc akkor ki venne ma a geek-eken kívül wm-et?Viszont ha így van akkor,most lehet hogy iphone os szintű windows phone 7-et mutattak volna be ehelyett a tákolmány 6.5 helyett?

    Szerintem aki okos telefont használ és nem elfogult az mindig azt az os-t használja amit éppen a legjobban fejlesztenek,amire éppen a legtöbben fejlesztenek,ami épp a legjobban be van futva,mert arra vannak a legfrissebb dolgok.Mint ahogy én is symbian-t használtam,illetve közben volt egy kis wm is,aztán mobil osx-et aközben is volt wm meg egy hónap android is.

    Éppen ezért lenne jó egy wm7 de ekkora késéssel jól el lehet cseszni,pedig ha most adnák ki rendesen befuthatna szerintem,főleg ha nem egy tákolmány lesz az is.

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák