Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Morden24 #5 üzenetére

    Vagy csak szimplán a HTC által mostanában gyártott készülékek nem felelnek meg olyan versenyképesen az igényeknek mint pár éve. Sok esetben elavult hardware, újracsomagolás, változatlan ár mellett, miközben a versenytársak kevesebb tapasztalattal, kisebb létszámmal, kevesebb pénzből jobbat, gyorsabbat, olcsóbbat alkotnak, jobb hardware-el. Ilyen a meizu pl anno a telefonjával (gyakorlatilag beégette az egész htc-s bandát, hogy ők tudtak reagálni win oprendszerrel az iphone-ra, a nagy ős wines meg nem), de egyre több htc térségbeli gyár jelentkezik be. E mellett ott a samsung mint erős ellenfél, de lg szintén erősödik, aztán belépett acer, dell stb. Ha van versenytárs akkor komoly gondban van htc az az igazság, mert nem nehéz hozni az ő szintjüket, csak jóval olcsóbban.

    "a HTC-nek meg nincsen közép-, ill. alsókategóriája." A htc-nek VAN középkategóriája. Csak az ára nem azt tükrözi, ilyen volt pl az elf asszem de most is jelentettek be ilyeneket. Ez a kategória náluk a 70 ezret jelenti. Végülis valóban a 140-150eft-os modelljeik árának a fele, qvga kijelzővel, több éves processzorral hasonlókkal, miközben pl egy microsoft zune nvidia tegrával 60 környékén van amoled kijelzővel. (nem telefon, csak pl én a htc az akitől elvártam volna hogy azonnal lecsapjon a tegrára, csalódtam, főleg hogy ha a microsoft kihozza annyiból akkor nekik is ki lehetett volna kétszer annyiból..)

    Nem kell nagy ész, hogy ha így folytatják akkor eltűnnek a piacról. Pl. 60 ezerért fog fizikailag olyan androidos telefon jönni t-mobilehoz valami huawei talán, ami náluk a hero. Idén vagy legkésőbb januárban. Software majd kiderül milyen, de androidnak android. Na mennyi is a hero htc-nél? És htc-nél még csak nem is csökken az ár igazán, inkább nevezzük minimális korrekciónak amit látni lehet egy több hónapos modell új és jelenlegi árának a vizsgálatánál.

    Nekem egy piszok nagy bürokrata, befásult cégnek tűnik most a htc akik fizikailag nem mernek semmi innovációt nyújtani, csak soft oldalról próbálkoznak időnként de van hogy azt sem sikeresen. (lásd meizu újoncként letudta másolni iphone-t, nekik meg tellett egy touch szériára aminek köze nincs hozzá)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák