Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave46

    tag

    válasz TTTotya #1508 üzenetére

    Nem tudom feltűnt-e, hogy az egészet abból a szempontból közelítettem meg, hogy a konkurenciához képest mennyivel nehezebben elérhető ha nem online akarod rendelgetni (azért remélem azzal egyetértesz, hogy a telefon eladások zöme nem a gyártói webshopon keresztül történik). Mert hogy sokkal kevésbé elérhető, az tény, függetlenül attól, hogy “mennyi eszem volt” és mennyi nem.

    Talán nem annyira irracionális elvárás az, hogy egy tízmilliós metropoliszban simán meg lehessen venni helyben kp-ben (számomra ez lett volna a lényeg) úgy, mint ahogy a többi flagshipet is lehetne.

    A HTC oldaláról meg annyit, hogy ők maguk hivatalosan az oldalon ajánlják ki a carphone warehouse-t, mint alternatívát a vásárlásra (érted, alternatíva a személyes vásárlásra, ezért is mentem el oda) ahol viszont nincsen raktáron. Ha te a CPW-t használnád kiemelt értékesítési csatornaként, gondolom azért héba-hóba ránéznél az elérhető stockra náluk, főleg akkor, ha az eladások ilyen gyengék, amilyenek. Még akkor is, ha konkrét befolyásod nincsen arra, hogyan kezelik a rendeléseket. Az igaz, hogy a CPW stock management-je egyébként is kritikán aluli.

    Mondjál nekem ezen kívül még egy olyan flaship telefont, ami nem volt elérhető a két nagy szolgáltatónál hivatalosan (nem out of stock, hanem konkrétan nincsen benne a választható készülékek listájában, ami érdekes, mert az A9 meg a Desire 626 igen) . A blackberry priv nem éri.

    Tényleg azt gondolod, hogy a fentebb felsoroltakkal kapcsolatban a HTC-nek egyáltalán nincsen _semmi_ felelőssége?

    It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

Új hozzászólás Aktív témák