Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz consono #463 üzenetére

    Köszi! Azt hiszem megtaláltam én is. Elvileg nem feltétlen kellene hozzá root (a nem kínai ID-s megoldáshoz), mert VirtualXposed-al - egyes beszámolók szerint - működik a dolog. No nekem azzal sehogy sem jött össze. Addig jutottam, hogy betöltött a HH, bekérte az ID-t, jelszót, oszt' megállt (a fórumban azért páran még jártak így...). A "rendes" Xposed-al nem kísérleteztem, mert ugyan root-om van (tablet-en), de nem SuperSU-s, hanem Magisk-es. Ja, próbálkoztam egy Magisk-es Xposed modullal, de ott még eddig sem jutottam.
    Aztán Black_Raven-től (és Butcher82-től is) kapott link-en - némi pöcsölés után (mire találtam egy kínai számot amit elfogadott az oldal) sikerült létrehozni az ID-t. Innen "már csak" törölni kellett a fenn lévő HH-t, feltenni a beta-t, feltölteni a kiszemelt watch face-t, majd vissza a nem beta-s HH-t, és kész is. Megérte? :DDD Talán (azért ezzel elment egy kis idő). Mindenesetre most fenn van a Rebelion (kettővel ezelőtti hsz.-emből a középső) és ez sokkal jobban tetszik, mint bármelyik gyári, vagy a gyár által feltöltött szörnyűség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák