Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szkaroly

    senior tag

    válasz m.adri1 #290 üzenetére

    Főkamera megegyezik, Sony IMX586. Mivel a dizájn ugyanaz, szerintem az értesitő led is. A kávamentesség ára ez a ledszituáció, többi telefonon sincs másképp. Többszinű ledhez szoftver kell, pl. Light Manager. Egyébként a V20 és a H20 között annyi a különbség hogy a V20-nál van jack és USB 3-as csatlakozó, a H20-nak pedig egy plusz ultraszéles és makró kamerája. És hátul ill. oldalt van az ujjlenyomat szenzor.

    Poco X3 Pro

  • Raruh

    tag

    válasz m.adri1 #320 üzenetére

    Sajnos nekem is hasonló a helyzetem..
    Tavaly év vége óta olvasgatom, hogy folyamatosan megy a rollout, és dobják ki a frissítést, de hozzám sem ért még el.. HiSuite-ben és támogatásban is próbáltam frissíteni, de csak a 9.1.0.257-et látom.
    Firmware Finder megtalálja az Android 10-es updatet, és check alapján elérhető is lenne, de nem tudom forszírozni a frissítést. Sajnos DNS-es e-recovery móddal sem, mert a UPC eszközében nem lehet DNS-t állítani :(
    A manuális firmware cserét nem feltétlen erőltetném, nem szeretnék elesni az OTA frissítésektől,de ha bárkinek van valamilyen tanácsa, hogyan lehetne feldobni a legfrissebb FW-t, azt szívesen fogadnám! :)

    Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

  • cskamacska

    addikt

    válasz m.adri1 #320 üzenetére

    10.1.1.305 a Huawei HiCare(Támogatás) január 30. kiadású appjának a verziószáma. Nekem is ma erre frissült, majd a Frissítés menüben MagicUI 3.0 10.0.0.179 (C432E10R2P5) verzióját ajánlotta telepíteni 4,68GB terjedelemben. Mondjuk december vége óta idáig viszont semmi Droid 10 frissítést nem talált :D , egyszer januárban frissült a 9.1.0.257 build-re a MagicUI 2.1.0

    Amúgy nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal, szerencsére úgy néz ki megint a Samsung S5 Neo-hoz hasonlóan, egy nagyon nem elterjedt, de rendkívül jó mobillal lettem gazdagabb. :R

    Persze várjuk ki a végét, de eddig látványos hátránya nincs neki, szoftverrel összebarátkoztam, akkuideje példás(nem tudom 9 napos töltés közi időm volt-e a butafonok óta), fényképező rendben van, rendszer elég gyors, és egyáltalán nem melegszik semmilyen körülmény között. :K Kijelző talán lehetne jobb is, de megszoktam OLED után, a kameralyuk pedig egyáltalán nem zavar, pláne mivel sok szoftver nyomi, és felül csík lesz ahelyett hogy kihasználnák a helyet.

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák