Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus95

    senior tag

    válasz zsida.kornel #346 üzenetére

    Én Honor SportX vezeték nélküli fülhallgatót használok és itt nincs semmilyen probléma.
    Egyvalamit tudok esetleg javasolni, hogy nézd meg és próbáld ki különböző beállításokkal.
    A fejlesztői lehetőségekben (a telefon névjegye, Build számot nyomogatni sokszor, majd egyet visszalépni) van 3-4 Bluetooth-szal kapcsolatos beállítás. bit, Hz, sztereó ilyenek. Próbáld ki más beállításokkal hátha úgy jó lesz. Más ötletem nincs esetleg egy factory reset.

    Nálam tegnap óta fent van az Android 9. 9.0.0.159
    kíváncsi leszek hogy akinek magától fog érkezni annak is ilyen build száma lesz-e.
    Eddig minden jó, tetszik az új rendszer, Jobbnak tűnik az akkumulátor is és sok új funkció is van. A kurzor mozgatása közben kinagyítja a szöveget, így jobban látható. HiVison (kezdő képernyő közepén lefelé suhintás és a keresőmező jobb oldalán lévő ikon) nemcsak kód olvasás lehetséges, hanem már több minden más is.
    HiTouch: két ujjunkat közel egymáshoz rátesszük a kijelző azon pontjára, online szeretnénk rákeresni a neten hogy mennyibe kerül és hol kapható. Nem magyar De például egy kék pólót egész jól beazonosított egy videóról.
    Alkalmazás váltó gyorsabb, alkalmazások megnyitása szintén gyorsabb.
    A rendszer kevesebb helyet foglal.
    biztos van még új dolog amiről nem tudok vagy amit most elfelejtettem leírni.
    Összegezve: nekem nagyon tetszik!

    Akit zavar a sok fehér és nincs az akkumulátor menüben sötét téma lehetőség annak ajánlom a deep black témát. Az XDA oldalról lehet letölteni és folyamatosan fejlesztik javítják. Van még egy két hiányosság ahol a fehér háttér még nincs átírva, de a fejlesztés gyakoriságát nézve úgy gondolom hamar javítása kerül. Az értesítések kis fekete hátteret kaptak nemcsak a kapcsolók és alap alkalmazások.

Új hozzászólás Aktív témák