Hirdetés

2018. október 18., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) mjani1172

mjani1172
(őstag)

A fotók (nappali) nem rosszak, szvsz jobbak mint a p20pro -é.
Bár azt írjátok, hogy gyenge,de nem látom hogy mivel jobb másik.Sőt.

[ Szerkesztve ]

(#2) atosan

atosan
(PH! addikt)

Egy kamera híjján Mate10 lite

Nokia 7 plus

(#3) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Nem rossz az összképet nézve, az látszik, hogy kifogyhatatlan mértékben áll rendelkezésre ez a SoC a Huaweinél.

Árazása kicsit szerintem erős, 70 ezer környékén lenne reális.

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#4) kcsa

kcsa
(PH! kedvence)

Azért a Kirin659 sok minden, csak nem viszonylag új - már abban az értelemben hogy Kirin650 óta csak nüansznyi dolgok változtak, az pedig két éve jelent meg.

(#5) V@ns

V@ns
(tag)

AliceWake a legfontosabb dolgot nem említetted a cikkedben (és mostanában más cikkíró sem).
Az OTT egy építkezés in progress? Mi lesz a sárga ház tesztfotókkal?
Évek óta csak ezért jártam ide... jó néhány éve olvasom az MA!-t, de most minden megváltozott.
Egy részem meghalt...

|Siemens MT50|-|Siemens C55|-|Nokia 3410|-|Nokia 6230|-|Sony Ericsson P1i|-|Apple iPhone 3GS|-|Samsung Galaxy S2|-|Apple iPhone 4S|-|Nokia Lumia 930|-|Honor 8|

(#6) csako válasza V@ns (#5) üzenetére

csako
(PH! addikt)

:C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

"böngészni XX órát tudunk" - Ez most 20 óra vagy lemaradt a rendes szám? :D

Maga a telefon tetszik, szerintem korrekt ajánlat.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#8) DonaldJames

DonaldJames
(tag)

Nagyon tetszetös darab,kamerája is egész jó.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#9) davenport

davenport
(fanatikus tag)

6X tulajként erre nem váltanék, a méreten felül nem nagyon ad többletet (pl.:5 Ghz-es wifi, gyorstöltés, USB C).

No money, no honey.

(#10) AliceWake válasza Csapoati (#7) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Jaj, bocsánat, javítom, nem tértem át a római számokra :N :B

Non omnis moriar.

(#11) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Nem rossz, de egyrészt ott van házon belül a P10Lite meg a P Smart, ha pedig jön a Xiaomi Redmi Note 5 (Pro), az agyonveri, elássa és megkorszorúzza....

(Bocsánat, hogy ma én vagyok a kretén aki a X-val jön :D )

[ Szerkesztve ]

(#12) V@ns válasza csako (#6) üzenetére

V@ns
(tag)

Na, megérte, legalább Neked tetszett! :R :D

[ Szerkesztve ]

|Siemens MT50|-|Siemens C55|-|Nokia 3410|-|Nokia 6230|-|Sony Ericsson P1i|-|Apple iPhone 3GS|-|Samsung Galaxy S2|-|Apple iPhone 4S|-|Nokia Lumia 930|-|Honor 8|

(#13) koxminator

koxminator
(senior tag)

Honor View 10 teszt nem lesz mostanában (vagy egyáltalán)? Köszi :)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#14) Doki42

Doki42
(fanatikus tag)

Nekem nem jön be, talán mert túl nagy a választék.

(#15) oszi666

oszi666
(őstag)

Sose fogom megerteni mi alapjan szorjak a ramot regiok kozott. Most mi orulhetunk a 4giganak az indiaiak meg peneszedjenek meg amig a 3gigabol betolt valami (ironia). Mas gyartoknal meg pont forditva semmi logika nincs benne igy kivulallokent.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#16) Cifu válasza bollokcs80 (#11) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A P10 Lite érdekes alternatíva, abban van AC-s wifi, van Type-C csati, de valamivel kisebb az aksi, és "csak" 16:9-es a képaránya.

Szvsz nem ütik egymást, a Honor egy "trendibb" készülék, a P10 Lite egy általánosabb. Igen, én is nevetségesnek tartom, hogy a Honor 7X-en még mindig spórolva van a Type-C, de valami logika csak van mögötte...

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#17) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Nem rossz teló. A kijelző és a kamera jobbnak tűnik, mint a P Smart (aminek létezését nem értem).

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#18) mantequilla

mantequilla
(tag)

Mindegyik teloba ezt a 659-es szart rakjak.

(#19) atike

atike
(PH! nagyúr)

A paraméteri és az ára alapján tényleg jó vételnek tűnik.

(#20) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Igenyes az a ket csavar ott alul. :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: tde.fun/r7

(#21) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

Egy Type-C USB csatlakozó mondjuk jólesett volna, de továbbra is be kell érnünk az alsó élre helyezett 2.0-s szabványú microUSB-vel

milyen évet írunk?

multifunkciós agárstadion épül

(#22) ( V ) válasza Ringman (#21) üzenetére

( V )
(PH! kedvence)

A kutya évét ;)

* Nᴏᴋɪᴀ 7 Pʟᴜs - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 8.1 *

(#23) b.

b.
(PH! kedvence)

NFC nincs, sajnos. Ez kimarad akkor.( infrát sem értem miért kell kihagyni pár készülék kivételével, bár gondolom itt az ár miatt érthető lesz, de felső kategóriában....)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto

(#24) somé

somé
(őstag)

Ezen az áron nem tudom, mi szólhat mellette mondjuk a Redmi 5 pro-val szemben. Utóbbiban 4000mAh, infra, minőség, kijelző top.
(Nem utolsó sorban Br. 46-ért vettem 1+1 év garral).

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#25) kelly416

kelly416
(PH! kedvence)

Én csak azt nem értem, ha már van két "kissé" kitüremkedő kamera, hogy a fenébe nem lesz instabil a telefon sík felületre fektetve? Ja? Értem, pofára fektetjük. Ha nem, akkor hogyan kell ezt érteni? Sík felületre fektetve a kamera besüllyed a készülékházba? :F :F

"A bal felső sarokban két kamera is megfigyelhető, amelyek masszívan kilógnak a síkból, ettől függetlenül nem teszik instabillá a készüléket sík felületen sem."

(#26) b. válasza kelly416 (#25) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Valószínűleg a kissé középirányba behúzott 2 kamera miatt, amik így elég szélesek is együtt, nem billeg semmilyen irányban az asztalon fekve.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto

(#27) kelly416 válasza b. (#26) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Elhiszem, hogy az MA tesztben nincs jó kép a hátlapról, de azért ez az elhelyezés minden, csak nem középre helyezett. Elhiszem, hogy egy lehelet nem billenti meg, de azért nem próbálnám meg így megbökni a kijelzőt. Na mindegy, ezen ne rugózzunk, én maradok értetlen és ennyi. :DDD

(#28) Lirion válasza V@ns (#5) üzenetére

Lirion
(PH! addikt)

Hátha csak egy medence épül ott a sárga ház tulajának. :D

(#29) b. válasza kelly416 (#27) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

"kissé középirányba behúzott. " azt írtam :) :B :B

Én is csak tippeltem mire gondolhatott, nekem csak ez ad értelmet neki, szóval ketten vagyunk értetlenek. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30) AliceWake válasza kelly416 (#27) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Akkor megbilleg, ha kifejezetten a jobb alsó sarkot piszkálod ezzel a szándékkal, de böngészésnél, vagy a képek nézegetésekor nem koccolja az asztalt :N

Non omnis moriar.

(#31) kelly416 válasza AliceWake (#30) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Komolyan? Elég érdekesen hangzik. Elhiszem, ne vedd kötekedésnek, csak fura.

b.: :D

[ Szerkesztve ]

(#32) lexter00 válasza Csapoati (#7) üzenetére

lexter00
(őstag)

Az eu bevezette az arab számokat és azt kell használni,nem tudtad?

Nokia Lumia 625 WP 8.1 Denim white+ Nokia Coloud Boom, Jiayu G3T Black,Samsung Galaxy J5 Black,Sony KDL-40R450BBAEP,Xiaomi Redmi Note 4 Global + Yoobao P2 Powerbank

(#33) balazs1022

balazs1022
(őstag)

Kijelző méret: kiraly!
Kijelző/ keszulekhaz arany: kiraly!
IPS Lcd: kiraly!
3.5mm-es jack csati: kiraly!
4gb RAM: király!
SOT: király!
16mp-es kamera hardver: kiraly!
Ár: Über király!
Kamera szofter: Konyorgom miert kellett elcseszni? Az még oke h csak 8 sec a max zarido, de h Pro modban nincs raw?!?!? Ez megbocsathatatlan... Raadasul a Kirin miatt utolag se megoldhato.
Pedig olyan jonak igerkezett. Remelem vki egyszer megoldja. :)

https://fototrend.hu/foto/balazs1022/

(#34) balaaazs válasza balazs1022 (#33) üzenetére

balaaazs
(senior tag)

Biztos egy ilyen árkategóriájú mobiltól kell elvárni a RAW-ot?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#35) balazs1022 válasza balaaazs (#34) üzenetére

balazs1022
(őstag)

Hat eleg jo modul került bele. Latszik h a szoftveren bukik el a kamera. Nekem 4 eves a telefonom es elkepeszto kepeket csinál raw-ban (a tobbi telefonhoz kepest bar, Nokia 1020-tol nagyon messze vagyunk). Ha 1x abban fenykpezel sosem akarsz visszaallni jpg-re.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/foto/balazs1022/

(#36) balaaazs válasza balazs1022 (#35) üzenetére

balaaazs
(senior tag)

Hozzá tartozik, hogy én nem vagyok akkora mobilfotós, úgyhogy :R

¯\_(ツ)_/¯

(#37) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

7-es Android?????? Ne már.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#38) V@ns válasza Lirion (#28) üzenetére

V@ns
(tag)

Jogos, jogos. :D :C
Nem vagyok szakmabeli, nem is tudom mi a megnevezése azoknak a nem túl bizalomgerjesztő vas izéknek, amik a földszint fölé lógnak. Bár még nem készült el, nem tudni mi az, de nem vagyok optimista ez ügyben. :U :DD

[ Szerkesztve ]

(#39) RRamstein

RRamstein
(tag)

reméljük le szoknak lassan erről az ócska 659ről előbb utóbb ,unalmas hogy minden telefonba ezt teszik és 2 éves socért van pofájuk elkérni 100ezret :D

(#40) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Tetszetős darab. Sosem gondoltam, hogy elgondolkodom egy kínai márka birtoklásán.

"a pénz okos ember zsebében szolga, az oktalan zsebében úr"

(#41) Duliee válasza RRamstein (#39) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

80-90 ezer az ára, ha neked nem számít, akkor azt a 10-20 ezret dobd át, küldöm a számlaszámot :)

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#42) Csapoati válasza Duliee (#41) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Na meg marha ócska a Kirin 659, csak a Snapdragon 625 szintjét hozza... Itt egyeseknek már minden szar, de tényleg.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#43) Duliee válasza Csapoati (#42) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Jönnek az új szakértők sajnos :D

(#44) mandarini válasza mjani1172 (#1) üzenetére

mandarini
(újonc)

Szerintem messze nem olyan a kamerája, mint a sima P20-nak.
:P

(#45) Matada2.3 válasza balazs1022 (#33) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

NFC és kétsávos Wi-Fi hiánya nemoké
Andorid rendszer frissessége nemoké

Ezek azért fájó apróságok. Minden más rendben van a készülékkel.

Finn the human --> Eladó 11" Macbook Air (2013 Mid) https://tinyurl.com/ybv5abad

(#46) Lifer092

Lifer092
(fanatikus tag)

Honor fan vagyok, de számomra a hátulján kitüremkedő két kamera elég rusnya képet ad.... :U :U

|| Powered By ///M. || - Honor 10 || Xbox One S 1TB

(#47) YellowFlash válasza AliceWake (#10) üzenetére

YellowFlash
(tag)

Nem vagy te véletlen történész? :DDD :C

(#48) LassúGabi

LassúGabi
(újonc)

Én március közepén rendeltem a Puremobiltől egy Honor 7X-et.
Eddig azt nyújtotta, amit vártam tőle, stabil volt. Egy dolog nem tetszik, a net elég lassú rajta, mind 4G-n, mind WiFi-n.
Viszont kb egy bő hete egyszercsak elkezdett fagyogatni, magától újraindulni.
Ez minek tudható be, illetve hogy lehet megszüntetni?

(#49) gthomma válasza LassúGabi (#48) üzenetére

gthomma
(fanatikus tag)

A készüléket erősen megfogod, 4-5 lépést teszel hátrafelé, tiszta erőből a falhoz vágod :D

[ Szerkesztve ]

Ha komolyan vette volna a Microsoft a mobil üzletágat ......

(#50) LassúGabi válasza gthomma (#49) üzenetére

LassúGabi
(újonc)

Köszi a jótanácsot!
Te gyökér!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.