Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz pietrrr #95 üzenetére

    Ez nagyjából így igaz. Aki NFC nélkül nem tud élni, az nyilván ne vegyen ilyen készüléket. Aki a GPU-t kevesli, annak a felhasználói szokásai okán ez bizonyára szintén nem pálya. Azon meg tök felesleges agyalogni, hogy ez ér e kétszer annyit, mint egy G2, mert ez a jelen, az meg a múlt.

    Én egy H6-ról váltok erre, és jelenleg kb. egy hónapja egy NFC-s kölcsön készülékkel üzemelek, amely tulajdonságát eddig én még egyszer sem használtam ki. Ami a GPU "gyengeségét" illeti pedig, fogalmam sincs, hogy azt milyen működés kapcsán kellene éreznem, lévén hogy én nem vagyok egy nagy "gamer".

    Szóval én ár/érték arányban, valamint a számomra fontos tényezők alapján döntöttem, és remélem a héten már gyakorlati tapasztalatokra támaszkodva is alkothatok véleményt.

    Megjegyzem, én inkább értek egyet Golota fórumtárssal, mint nem, de az is igaz, hogy az ő véleménye sem kell, hogy elsődleges legyen mindenkinél. ....és hagy tegyem hozzá, hogy ha egy sz@ros 5S 150e-be kerül, akkor ez bőven éri az árát, de ez csak az én véleményem

Új hozzászólás Aktív témák