Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxminator

    senior tag

    válasz peanar #963 üzenetére

    Na akkor nézzük sorban:

    -szerintem ha kilősz valamit a memóriából, akkor az nem is küldhet értesítést, mivel nem fut, pont ez a lényege. Amúgy futás közben ha első alkalommal akar értesítést küldeni, akkor az értesítési sávot felülről lehúzva ezt jelzi az adott program és ott rá tudsz kattintani arra, hogy engedélyezed/elfogadod számára az értesítések küldését. Egyébként a Beállítások->Adatvédelem & Biztonság alatt van egy olyan menü, hogy Értesítéskezelő, ott nézzél még szét. Mondjuk én elég sokmindent használok, de bezárnom még sosem kellett semmit, ez a 3Gb RAM elég sokmindenre. Meg ugye az Android memóriakezelése kicsit más, mint a windowsoké.

    -Gear Fit manager verziója: 1.117.0306 és a lollihoz való 3 teszt verzió közül a 2-es számú (ha gondolod, majd hétvégén felrakom valahova azokat az apk-kat, amiket én is használok, szerintem egyszerűbb, mert csak ezeket kell felrakni és beállítani).

    -a telóm nem talált frissítést, ennél most nincs újabb

    - itt van twrp, és hozzá a parancs is. Ugyan ez Honor 6-hoz írják csak, simán felmegy a H6+-ra is, én is ezt használom (a legújabb 3.0-ás még nincs a készülékeinkre). Én a Honor 6 mini flash toolt is leszedtem, kicsomagoltam egy könyvtárba. Oda bemásoltam a fenti letöltött twrp-t. Indítottam egy parancssort admin jogosultsággal, majd a linken látható parancsokkal lecseréltem a recovery-t (fastboot módban-> kikapcsolt állapotban hangerő le + bedugod a gépre csatlakoztatott USB kábelt). Restart után recovery-be belépve már tudsz akár rootolni is supersu.zip-pel.

    [ Szerkesztve ]

    Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

Új hozzászólás Aktív témák