Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszko33

    csendes tag

    Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Szeretném a feleségem mi9t pro telefonját váltani. Nehéz dolog, mert nagyon jó teló, de korosodik. Honor 50, nord 2 egyenlőre a kiszemelt típus. Honornak jobb kijelzőt írnak, nordnak talán jobb kamerát. Honorban ott a snapdragon. Nekem az oneplus bejött, 7t pro-8pro-9pro. Ami nagyon tetszik az az extra wifi-mobil térerő 1-2 telefonhoz képest. Ott ahol a xiaomi(mi9tpro, mi10pro)-samsung(s21ultra, és az összes exynos)-iphone(11pro max) elvérzik, ott a felsorolt oneplus telefonok még simán jó wifi-mobil térerővel működnek tovább! Viszont a nord dimensity nem tudom hogy teljesít ilyen tekintetben. Rossz helyen lakunk a hálózat feladja a leckét a telefonoknak, samsungokkjal ki kell menni a lakásból! Illetve ott az örökös yettel mizéria az oneplus telefonokkal! Oneplus 8t fórumban még szerencse, hogy bele olvastam! Majdnem vettem, de folyamatos a mobilnet, és volte probléma! Nord 2 nél működik a yettel 5g-volte rendesen? Elöre is köszönöm! Bocsi a hosszú hozzászólásért :)

Új hozzászólás Aktív témák