Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Zsolt74 #1659 üzenetére

    Attól függ hogy állsz a dologhoz. egy-két évente veszel kínait 50-70-ért, vagy 3-4-5 évente veszel 130-190-ért. Azért mondom, mert én a mai napig látok működőképes iPhone 4-eket és 4S-t is, más márka típusaiból meg nem nagyon látok ennyi idős telefonokat.

    Az Apple garanciájáról nem is beszélve, oké, hogy 1 év, de pl pont beszakadt az 5S csatlakozója, egy hétig szervizben volt, addig kapott egy Samsung cseremobilt, majd mondták, hogy kicserélik egy vadonatújra a készüléket. Mert ezért egy év a garancia, ha valami baja van, nem javítják, hanem cserélik a komplett telefont, az meg azért nem rossz és már közel járt az egy éves korhoz a telefon. Ráadásul ismerősöm azt mondja, hogy kb 30.000 Forintért lehet venni +1 év garanciát, ami ha belegondolsz, hogy elromlik a telefonod és adnak egy vadonatúj 120-230.000 (attól függ, hogy 5S<6S Plus) Forintos telefont, akkor azért mindjárt nem hangzik olyan szarul. Én is mindig elgondolkozom rajta, mert nem okozna gondot egyik alma megvétele sem, de valahogy eddig még nem vettem rá magam, mindig a középkategóriából választok.

    [ Szerkesztve ]

  • Vartanus

    őstag

    válasz Zsolt74 #1659 üzenetére

    Nekem két nagy bajom van a Redmi Note 3-mal, vagy is inkább 3.

    Az első a nem bővíthető max 32Gb-os háttértár amiből a rom levesz vagy 7-et és nekem a 25Gb már kevés amennyi zenét hallagatok,fotózok meg egy rakás appom van 64Gb-on azért már elférnék, de nem szívesen veszek olyan telót amibe nincs MicroSD slot( emiatt esnek ki az iPhoneok is nálam, meg azért mert irreálisan drágák a hype miatt mert egyszerűen menő vagy ha van iPhonod).
    A második a B20(800Mhz)-as LTE hiánya.
    A harmadik pedig a MIUI ram kezelési gondjai.

    m72:

    Én is használok BT kihangosítót bár nem autóban lévő integrált rendszert, de nálam eddig hibátlan lollival is és én sem kevese telefonálok BT-on. Ennyi erővel kb az összes linux disztribúció tákolmány. Az Applenek könnyő évi 2 telefonra optimalizálni, míg a Googlenek kismillió telefon, kismillió hardveréhez és kismillió kijelző felbontáshoz kéne optimalizálni, beláthatod ez kb lehetetlen.
    Engem ami most izgat az új W 10-es Lumia vonal élükőn a 950(XL) szerintem a W 10 már egy nagyon jól sikerült rendszer, csak én szeretek romolni, bütykölni a telón.

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

  • m72

    tag

    válasz Zsolt74 #1659 üzenetére

    Szerintem sem normális az ára, magamtól még "céges" pénzből sem vettem volna soha ilyet. Egyébként meg igazuk van az árképzéssel kapcsolatban. Ha egyszer így is megveszik. Sőt még hisztériát is tudnak kelteni a termékeikkel. El tudták hitetni az emberekkel azt is, hogy szükségük van tabletre meg okos órára, pedig szerintem itt először voltak a termékek, aztán meg elkezdték keresni, hogy mire is lesz jó valójában.

Új hozzászólás Aktív témák