Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz bollokcs80 #292 üzenetére

    Be fogom vállalni a következő hónapban, csak most kíváncsi vagyok, hogy mennyi lesz a számlám a Telenor havidíj emelés visszautasítása után. Persze kivonhatnám belőle, de most ezt inkább megvárom. Egyébként az már jó ízlésre vall, hogy Sennheisert használsz, magam is csak azt veszek, igaz magasabb árfekvésűt, szóval már biztos vagyok benne, hogy jó lesz amit ajánlottál. Köszönöm még egyszer :)

    Egyébként meg kell, hogy jegyezzem, hogy ez a telefon eszméletlenül jó.
    WP-ról váltottam, amit a maga egyszerűsége miatt szerettem, azt mondták, hogy az Android bonyolultabb lesz, az 5,5" pedig használhatatlan, de ennyire funkcionális, mindemellett a maga egyszerűsége miatt szép felülettel és ennyi segítséggel (gondolok itt most a lezárt képernyőn való betűs vezérlésre, vagy a lebegő gombokra) nem találkoztam még El tudom vele képzelni hosszabb távon az életet, nagyon megszerettem. Szép is, a hátlap minősége iszonyat jó, kényelmes fogni, nem gagyi műanyag, hanem ha lehet ilyet mondani, kifejezetten minőségi.
    A vétel telefonálás közben tökéletes, nagyon jó a hang is.
    A segítségeknek köszönhetően (és a nagy kezemnek) valójában az egykezes használat is sem kihívás.
    A külső hangszóró minősége tökéletes.
    El se tudom hinni, hogy ilyen áron meg lehetett szerezni egy ilyen jó telefont.
    Egyetlen negatívuma mondom a zenelejátszó, ami így már megoldottnak bizonyult, illetve huzamosabb játéknál (nem vagyok játékos, csak ki akartam próbálni) egy minimálisan melegedik a készülék, de ez távol áll attól, mint amit megszoktak jegyezni a tesztekben.

    Szóval összességében iszonyatosan meg vagyok elégedve a Honor 4X-szel, mindenkinek bátran merem ajánlani, ha ilyen készüléken gondolkodna!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák