Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    Helló mindenkinek én is csatlakoztam a kicsike táborhoz , ugyanis a mai napon délelőtt került a családba egy ilyen remekmű fehér színben. Első blikkre nagyon tuti, de azért kigyűjtöm külön pontokba.

    Anyagminőség , összeszerelés: Amint feljebb írtam fehér színben került hozzánk . Szépen kidolgozott formája van , letisztult és modern.Csavargatásnál nem ripeg ropog egyben van . De sajnos az ujjlenyomatokat nagyon gyűjti .. :((

    Kijelző : Ugyebár egy HD IPS Panelről beszélünk 294 ppi-vel remek betekintési szöggel , rossz szavam nem lehet róla , tényleg remek. ( Persze nem egy QHD Super Amoled :) )

    Kamera: A hátlapi egy 8 mp-s Sony szenzoros ahogyan azt a tesztben is írták. Szerény véleményem szerint mobilos berkeken belül is szép képeket készít , kategóriájában talán a legszebbet , ráadásul gyorsan is örökít a gépezet. Az előlapi szenzor egy 5 megapixeles valamilyen "szelfi" kamera. Ez is szintén eléggé szép képeket lő habár ez tudtommal nem Sony , de így is minden rendben. Itt is jópár funkció választható.

    Rendszer , Proci : A készüléken valóban egy 4.2.2 régebbi Jelly Bean fut ami eléggé szomorú. De mindenesetre nekem egyáltalán nem tűnt fel , hogy valamiben hátrányt szenvednék. Habár nem mondanék nemet a zöld robot egy újabb verziójára. Processzorból sem örvendetes a régebbi MTK-s megoldás de azt kel mondanom a " Becsület 3C" -t készítő banda kihozott mindent amit ebből a technikai ficsőrból lehet. Alapfeladatokat nagyon folyamatosan végzi. Játékok is simán futnak . Ellenben azért egy Real Racing 3 már néha köhögve megy :) . A 2GB-ram egy HATALMAS Piros pont a tervezőknek. Ennyire folyamatos multitaskingot és böngészést már rég láttam droidfonon , főleg nem egy "huáwéjen" de nagyon jó , igazából csak dicsérni lehet. Még jó pár mindent tudnék ide írni. Az energia takarékos módtól a készülék figyelőn át , sok ötletes funkció van benne.

    Hangzás, hangminőség: Azért senki nem egy AC-DC koncerten akarja érezni magát mikor felszólal a 3C -de szerintem kihangosítva is szépen lehet beszélgetni vele. Zenéket sem torzítja egyáltalán.

    Üzemidőről még nemigazán tudok írni , de így jópár óra használat után annyit eltudok árulni hogy a 2300mAh-s telep jól szuperál . Lassan merül eléggé :)

    Hát kb ennyi jutott így eszembe az első nap után. :B , Ha bárkinek bármilyen észrevétele van szóljon :)

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

  • lolal

    senior tag

    válasz wwenigma #94 üzenetére

    Ha ennyire nem tetszik a készülék hagyd el a topicját aztán kellemes ünnepeket. Köszönjük hogy itt voltál "sokat hozzá tettél" , Helló :) . Nekem Iphone és Samsung párosa mellet van ilyenem leírtam róla tegnap egy véleményt. Eléggé pozitív , túlzások nélkül . Igen nem világmegváltó de szerintem ennyi pénzért nem kapsz más ilyet akármiről is beszélgetsz itt nekem. Ha igen Kérlek szépen linkeld be , de ugyanúgy 2 év garancia , 2 giga RAM HD-ips kijelző és eléggé smooth rendszer is járjon hozzá köszönöm. :U

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák