Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiel Ston

    senior tag

    válasz toka96 #490 üzenetére

    Én már elég ideje használom a honorom hogy tudjam azt mondani ár érték arányban a legjobb készülék amit vehetsz.
    Nem ajánlok ez helyett mást az ár értékben.
    Frissítésre őszintén szólva semmi szükség, hacsak nem vagy az a remegős fajta hogy meghallod "megjött a frissítés" és ész nélkül már tolod is fel -nem sértésként írom kérlek nehogy annak vedd...
    A készüléken lévő gyári emui hibátlanul dolgozik nálam. Eddig nincs bajom vele.
    Nem kellett se reset, se reboot se semmi ilyesmi mint régebbi androidos készülékeimmel.
    Ez az első olyan készülék ami tökéletes a mindennapjaimhoz.
    Szóval ha neked elég a telefonálás, netezés, sms-ezés hármassa, a GPS funkció kiegészítés igazából ritkán használom de mikor használom akkor tökéletes (nekem). Szóval ha a felsorolt hármast keresed akkor ez a készülék kell neked.

    CoolBoy323 Elvileg jon ra az emui 3, de valoban nem kapkodnak. De remelem megeri varni ra.
    Igazán megéri várni a honor fejlesztéseit mert nem adnak ki a kezükből roncsot. Figyelik a hardvert, figyelik a szoftvert, és fontos számukra a pozitív hozzáállás, én ezt vettem náluk észre. Ha valami nem kompatibilis, vagy nem tud úgy működni mint ahogy az kéne azt inkább nem piszkálják. Ilyen a honor.

Új hozzászólás Aktív témák