Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz Gülredy #995 üzenetére

    A felsorolt 5 pontból nekem csak az infra hiányzik.
    Az arc alapú ébrentartás részemről felesleges,még egyszer sem jutott eszembe,hogy rákeressek.
    Képernyőmentés van,hogy abból miért kell még részletet kivágni,nem tudom.Biztos van haszna,de nekem még nem kellett.
    Infra,ez OK.Ez nekem is hiányzik,bár a Redmi telefonjaimon volt,de ritkán használtam.Viszont akkor nagyon örültem,hogy van... :D
    Jack.Egy adapter van a tartalékként hordott vezetékes füles mellett,de már régóta BT headsetet használok.
    Ez a rendszernavigáció pedig nálam szintén nem hiányzik.A P20-nál imádtam,sokat használtam.Majd visszaáltam a képernyőn megjelenő vizuális gombokra,mert ynnyira megszoktam,hogy akármilyen telefont kaptam a kezembe,mindegyiknél a középső gombot keztem simizni,és mérgelődtem,hogy nem működik... :D
    A Chrome-hiba az a Chrome hibája,nálam mindegyik eszközömön jelentkezett,bár az utolsó frissítéssel helyrejött.
    A videofelvételnél a fókuszvesztés az valós.Írhatnám,hogy csak mozgás közben,de videózni általában mozgó témát szoktak... :D
    Úgyhogy összegezve ez tényleg nem a Te telefonod.Add el,vegyél másikat.Annak is lesznek hiányosságai,csak lehet,hogy azok pont Neked jelentéktelen kis apróságnak fognak tünni... :)

    /Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Új hozzászólás Aktív témák