Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UCNLM

    tag

    válasz atosan #593 üzenetére

    Nekem annak idején munkahelyen kényszerűségből volt, és bár nem szerettem rengeteg dolog miatt, elismerem, hogy jó rendszer az IOS. Android vonalon szerintem viszont a Huawei (EMUI) áll hozzá a legközelebb kinézetben, működésben, így jó irány lehet a H20-ra váltás. De szokni kell, teljesen más lesz, egyáltalán nem biztos, hogy szeretni fogod az Androidot, ugyanakkor egy jó és modern telefont kapsz jóval kevesebb pénzért, így megfontolandó. Állj hozzá nyitottan :)

    Nekem fejleményeim vannak a feljebb írt problémákkal: a Mi Fit szépen működik a háttérben. A korábban írtak mellett kiderült, hogy elfelejtettem a lakattal lezárni az alkalmazást. Miután ezt pótoltam, már az összes app egyidejű bezárásánál szépen megmaradt, kézzel ki lehetett lőni, ezzel elvesztette a kapcsolatot, de így csak erre kellett figyelni. Aztán teljesen más okból átállítottam a telefont magyarra, újraindítottam, majd vissza angolra, azóta pedig folyamatosan megy a háttérben a Mi Fit úgy, hogy az alkalmazásváltóban nem is látszik, csak ha ténylegesen elindítom. BT kapcsolat is folyamatos. Nem tudom mi változott, de ez így pipa.
    Egyúttal most már kiírja híváskor a hívó nevét/számát, de furcsa mód csak akkor, ha megérintem a gombját, előtte csak az értesítés ikon látszik. Szóval ezen még dolgozni kell.
    A Google Voice Match továbbra sem elérhető, szomorúan láttam, hogy rengetegen írtak hasonlót a Google fórumain, van olyan eset, ami már 2 éves, így kicsit szkeptikus vagyok a megoldást illetően.

    A Google ügy miatt várom nagyon a frissítést, de nem akar megjönni. Megnéztem a Hi Suite megoldást is, de az sem talál, a Hi Care appból is ugyanaz az eredmény. FR-et nem akarok emiatt csinálni. Amíg itt azt olvasom, hogy más is járt hasonlóan, nem aggódom, majd megjön.

Új hozzászólás Aktív témák