Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bailey

    senior tag

    válasz ZsyfKo #507 üzenetére

    Nekem is volt Honor 10 egy hónapig, előtte pedig Honor 9. Viszont ez a fajta ujjlenyomat olvasó ami a 10-ben van, nekem nem jött be. Az még nem lenne gond hogy lassabb mint a hagyományos. Viszont sokszor egyáltalán nem ismerte fel az ujjam, hiába próbálgattam folyamatosan, újra és újra nem oldott fel. És ez már az után a frissítés után volt, amiben az olvasó hatékonyságát növelték. Frissítés után még újra be is kellett vinni az összes ujjlenyomatot, mert annyit javítottak rajta.
    Ezek után váltottam Nokia 7 Plus-ra. De sajnos nem győzött meg a sebessége, pedig stock droid. Több év EMUI után pedig kicsit fapados volt nekem, ráadásul a hangminőség is elég gyatra volt ugyanazzal a fülessel, egyedül az akku volt jó benne. Így most visszatértem a Honor 9-hez. Gondolkodtam a P20-on, mert abban hagyományos ujjlenyomatolvasó van, de az még elég drága. Talán, ha itt is megjelenik a Nova 3 (nem a Nova 3i, hanem a sima). Az kb. egy Honor 10, csak nagyobb a kijelző, és hátul van a hagyományos ujjlenyomatolvasó, kamera, hardver ugyanaz. De félek,árban a Honor 10 felett lenne az is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák