Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65193216

    törölt tag

    válasz <Lacy85> #139 üzenetére

    ja bakker, ez is olyan dolog, hogyha kötne egy ilyen megállapodást a nép, hogy márpedig idén nem veszünk új telefont, csak ha felére csökkennek az árak xd de ilyet nyilván nem tennénk. pedig az lenne a tippem, hogy működne.
    én tavaly levettem a kezem huaweiékről, ez a p10 széria totál érthetetlen lett nekem, egy kaka. aztán a mate10 pro SEM győzött meg kamerában, az a dynamic range, meh, jó, ha az iphone x szintjét hozta, de talán még azt sem. a lite még külön röhejes volt, mediaba meg is néztük, mennyire alázós a dupla szelfikamerával xd leginkább semennyire, vicc az egész.
    ez a p20 is leginkább röhögésre késztetett még a megjelenés előtt, savaztam is korábbi hírek alatt, aztán most ott tartok, hogy lehet meg is veszem. már youtubeon is van egy-két camera comparison, bár kérdés, hogy mennyire lehet nekik hinni, de amiket néztem, azok speciel párizsban készültek, és mutatják a videóban magát a telefont is, szóval mondjuk, hogy valósak.
    a mate10 pro tényleg jóval olcsóbb, 200 körül van, de az már tényleg túl nagy, és hát a kamera nem elég jó:D portait módban is messze elmarad az élbolytól. szerintem befigyel nekem majd egy pro, öreg már a drága kis p8-am, és amilyen pancser vagyok, ez meg is látszik rajta. tavaly ősszel ledobtam a parkettára barátaim előtt, hogy demonstráljam, mennyivel szívósabb a hülye iphone 8-aknál és galaxy s8-aknál. tényleg semmi baja nem is lett tőle xd de a kőpadló, a beton és a sín azért megviseli :/

Új hozzászólás Aktív témák